Klinika Mediestetik otevírá revoluční centrálu na Vinohradech

Regenerace Activa
Redakce Luxus.cz
30. Duben 2019

Mezinárodní síť klinik estetické medicíny s pětadvacetiletou historií otevřela svou největší pobočku v České republice. V Mánesově ulici 36 najdete dokonale komfortní prostředí, exkluzivní odbornou péči a inovativní procedury, k nimž se nově přidává i plastická chirurgie.

Otevření v pořadí čtvrté kliniky u nás předcházela kompletní rekonstrukce staré vinohradské budovy, jež trvala čtyři roky. „Do přestavby v Mánesově ulici jsme vložili obrovské množství energie a péče. Ve spolupráci s designérkou Aidou Omarovou se zcela zchátralá historická budova proměnila v moderní, vzdušný a stylový interiér. Bílý minimalistický prostor byl doplněn individuálně navrženým subtilním designovým nábytkem a odpovídajícím osvětlením. Chtěli jsme, aby vzniklo místo, které bude zrcadlit podstatu naší práce. Stejně jako prošla proměnou tato stavba, i my každý den pomáháme lidem na cestě ke zdraví a kráse,” sdělila CEO kliniky, doktorka Nino Mchedlidze, MSc.

Mánesova, ordinace dermatologie

Mánesova, ordinace dermatologie

Zbrusu nové zařízení poskytující pokročilé a exkluzivní služby estetické medicíny a stomatologie se rozprostírá ve třech patrech. V prvním patře kliniky se nachází oddělení estetické dermatologie, v přízemí vítá pacienty designová recepce, kterou následuje komplex čtyř stomatologických ambulancí vybavených křesly německého výrobce SIRONA, včetně monitoru pro pacienta, a stomatologickým robotem CEREC. Hlavní novinkou kliniky Mediestetik je ale spuštění nového oddělení plastické chirurgie, které nabídne celé spektrum zákroků. Návštěvníci zde mohou podstoupit liftingy pokožky, augmentaci, modelaci i redukci prsou, liposukce či přenosy vlastního tuku a jeho využití pro zvětšení prsou.

Thermage

Thermage

„Naše oddělení plastické chirurgie se doslova vymyká všem zaběhlým standardům svým pojetím bezpečnosti a komfortu pro pacienty. Operační sál byl zhotoven ze speciálního antibakteriálního skla, což je v celé Evropě poměrně unikátní.Díky nejmodernějšímu anesteziologickému přístrojiDräger, anestetikům nové generace, a hlavně: zkušenému týmu anesteziologů a plastických chirurgů, jako je MUDr. Peter Mertana MUDr. Aneta Krajcová, budou naše zákroky bezpečné a pacienti se budou cítit maximálně komfortně,“ uvádí výkonný ředitel PhDr. Jan Veselý, MBA.

 

Mánesova, recepce

Mánesova, recepce

Bezpečnostní řetězec pak bude pokračovat na monitorovaném lůžku pozákrokové péče. Díky komunikačnímu systému sestra-pacient Schrack bude zajištěno maximální pohodlí i při pobytu na pacientských pokojích hotelového typu. Pro pacienta se tak pobyt na klinice Mediestetik stane bezpečným zážitkem.

Mezinárodní síť klinik Mediestetik patří mezi nejstarší evropská zdravotnická zařízení zaměřená na estetickou medicínu. Za posledních 10 let Klinika Mediestetik k nám přináší nové a inovativní technologie a produkty, kterými zvyšuje standardy a kvalitu poskytované péče.

Regenerace Activa
Mánesova, ordinace dermatologie
Thermage
Mánesova, recepce