KOLEKCE BVLGARI RESORT VÁM DOPLNÍ IDEÁLNÍ LÉTO

Redakce
28. Červen 2021
Čtenost článku je: 17859 [?]

Sluneční paprsky, které zahřejí u srdce, tyrkysové odstíny moře, pozitivní energie, kterou vyzařují živé barvy všude okolo, a především dny naplněné relaxací, odpočinkem u bazénu a pozorováním západu slunce na pláži. Léto je tu! Značka Bvlgari představuje limitovanou kolekci kabelek a sladěných textilních doplňků s názvem Bvlgari Resort, věnovanou nejvyhledávanějším letním prázdninovým destinacím. Je oslavou bezstarostného a radostného ducha s kapkou typické italské nonšalance. 

Hvězdou nadcházející sezóny je rafiové lýko, tento přírodou inspirovaný materiál značka Bvlgari zpracovává s hravým přístupem v dokonalém řemeslném procesu. Díky speciální úpravě má opravdu jemnou texturu, kterou můžeme obdivovat u dvou modelů oblíbené kabelky Serpenti Diamond Blast. První má odnímatelné svrchní madlo a popruh v podobě silného zlatého řetězu, druhá je opatřena slabším řetízkem v duchu šperkařských kolekcí.

Díky důmyslným detailům modely pro nadcházející sezónu oceníte nejen na dovolené u moře, ale i ve městě. Zaujmou extravagantním lemováním ve formě třásní, detaily z tyrkysové teletiny, jež rozehrávají okouzlující symfonii mezi pískem a mořem, i ikonickým uzávěrem v podobě hadí hlavy, který se tentokrát představuje v matné úpravě tón v tónu. 

Dalším zajímavým kouskem z limitované edice je všestranná taška Bvlgari Logo. Je praktická a prostorná, díky nadčasové siluetě si však zachovává velkou dávku elegance. Tato obdélníková taška kombinuje čisté linie a jednoduchý styl s bohatými detaily. V čelní partii se nachází tyrkysový panel z teletiny, který zdobí ikonické logo BVLGARI vyvedené ze zlatých řetízků, odkazujících na inspiraci šperkařskou výrobou. Díky svrchním madlům a odnímatelnému ramennímu popruhu z teletiny se snadno a pohodlně nosí. V nabídce jsou dvě různé velikosti, obě s velkou vnitřní kapsou. Tento nepostradatelný kousek oceníte nejen na pláži.

Kolekce má i jednu zajímavou specialitu – vnitřní kovový štítek opatřený názvem prázdninové lokace, kde byla kabelka pořízena. Opravdovou poctou létu, živoucím barvám a nekonečné metamorfóze ikony Serpenti je nepřehlédnutelná kabelka Canvas Tote, kterou exkluzivně navrhla Mary Katrantzou.

Představuje novou kapitolu v rámci vzrušující spolupráce mezi značkou Bvlgari a řeckou módní návrhářkou. Propojuje fascinující symboliku motýlů s podmanivou transformativní sílou ikony hada. Má nadčasový a praktický design ve výrazných barvách s maximalistickým vzorem. Je dostupná ve čtyřech verzích – se svrchními madly a vnějším lemem z bílé, černé a růžové teletiny v kombinaci s pestrým plátěným tělem. Zdobí ji různé vzory inspirované hadí tématikou.

Součástí kolekce jsou také dvě pestré hedvábné štóly s mořskými motivy v kombinaci s ikonickými vzory Bvlgari. Tyto okouzlující doplňky se stanou nejlepší vzpomínkou na dovolenou, kterou můžete nosit stále u sebe. Textilní doplňky dokonale ladí s kabelkami z rafiového lýka a zdobí je názvy nejznámějších prázdninových destinací, od Capri až po Saint Tropez. Dostupné jsou také ve variantě bez personalizace.

Kolekce bude v prodeji od začátku července 2021 ve vybraných buticích Bvlgari v dovolenkových destinacích po celém světě.

Galerie