KOLEKCE KOŽENÉHO ZBOŽÍ A DOPLŇKŮ BVLGARI PRO SEZÓNU PODZIM/ZIMA 2021

Redakce
19. Květen 2021
Čtenost článku je: 15250 [?]

I když si nyní krásu nemůžeme užívat naplno, pořád o ní můžeme snít. Kolekce koženého zboží a doplňků Bvlgari pro sezónu podzim/zima 2021 je zasvěcena městské oáze a všem ženám, které by rády získaly zpět svůj život, prostor i svá přání. Kolekce se točí kolem metamorfózy, kterou dokonale ztělesňuje Serpenti, ikona značky Bvlgari. Působivost své transformace předvádí pomocí výraznějších proporcí, originálních kombinací materiálů, nepřehlédnutelných prvků a hravých detailů. Samozřejmě pracuje také s klíčovými motivy tohoto módního domu, které se objevují v nečekaných podobách.

V novém pojetí se představuje Serpenti Forever – do hadího světa Bvlgari přichází rafiové lýko, přírodní materiál, který je zpracován v urbanistickém duchu s hravým přístupem. Bvlgari se snaží zachytit transformativní sílu vodního živlu a pohrává si s proměnlivou a křišťálovou barevnou paletou. Tu můžeme obdivovat u kabelek Serpenti Forever Maxi Chain, která pracuje s neustále se obměňujícím motivem řetězu i ikonické hadí hlavy.

Další novinkou nadcházející sezóny je maximalizace legendárního loga BVLGARI. To zdobí novou kabelku přes rameno Bvlgari Logo, která kombinuje praktičnost se sofistikovaností typickou pro tento šperkařský dům. Kabelka Serpenti Cabochon Maxi Soft Matelassé zaujme svou siluetou rozdělenou do bloků a výrazným prošíváním. Model Serpenti Diamond Blast rozvíjí své svůdné kouzlo pomocí řetízkových dekorací a nového výrazného motivu Framed Quilted Diamond.

Některé z nejikoničtějších modelů Serpenti budoucí sezóny zdobí kouzelná barevná paleta inspirovaná čarovným růžovým západem slunce. Nechybí ani vzácná kůže
z krajty, která je u značky Bvlgari velmi oblíbeným materiálem, ve spojení s nečekanými vzory a pestrými motivy. Kolekce textilních doplňků přináší překvapivé kreativní interpretace loga Bvlgari spolu s tónovanými barevnými kombinacemi. Segment drobného koženého zboží se rozrůstá o vzrušující mikro kabelky, které si pohrávají s nejrůznějšími sezónními trendy. Těšit se můžete také na svěží náramky Serpenti a Divas’ Dream, které propůjčují ikonickému designu nádech barev a zábavy.

Kolekce brýlí pro sezónu podzim/zima 2021 je inspirována nekonečnými obměnami hadí kůže a představuje modely Serpenti v nové podobě. Ikonická linie B.zero1 přináší převratný design a nadčasový půvab.

Galerie