Kosmetika není jen pro holky! Pánská přírodní kosmetika Bad Norwegian

27. Prosinec 2019
Čtenost článku je: [?]

Kosmetika je jen pro holky? Chlapi žádnou péči nepotřebují? Možná si to kdysi myslel i bývalý voják NATO Marius Kristiansen. Po výpravě do Afriky, kde byl vystaven extrémnímu slunci, stresu i nedostatku spánku, hledal krém, který by mu přinesl úlevu. Nenašel ovšem nic, co by nebylo příliš růžové, voňavé nebo vyloženě ženské. Spojil se proto s designérem Castilñano Simoonsem a společně stvořili značku Bad Norwegian. A jsou to sympaťáci ve všech ohledech. „Netestujeme na zvířatech, ale na svých kamarádech,“ prohlašují.

Vlastně je s podivem, že Váš muž ještě značce Bad Norwegian nepropadl. Na první pohled je totiž vidět, že tuhle kosmetiku stvořili muži pro sebe. Chtějí efekt, funkčnost, a hlavně žádné zbytečnosti. Design je proto minimalistický, jen černé obaly s jednoduchým bílým logem. Jako by jejich strohost odkazovala k tomu, co je podstatné, k obsahu. 

První zásada, na které se zakladatelé Bad Norwegian shodli, „Řekli jsme si, že nikdy nepoužijeme v našich produktech nic, co by mohlo škodit člověku nebo životnímu prostředí. Nikdy.“ Proto sestavili černou listinu přísad, které v jejich produktech zaručeně nenajdete. Patří mezi ně alkohol, parabeny, silikony, hliník, barviva, minerální olej, který je mimochodem z ropy, a látky ovlivňující hormony. Neobvyklé je také to, že produkty nejsou parfémované. Díky tomu může každý používat svou oblíbenou vůni, s Bad Norwegian se rozhodně tlouct nebude. 

Ingredience, které pokožce prokazatelně pomáhají, jsou v produktech naopak zastoupeny hojně. Značka je zcela veganská, všechny výrobky vznikají z přírodních složek a jsou vyvíjeny ve spolupráci s nejlepšími skandinávskými dermatology. Značka Bad Norwegian tak vyznává hodnoty spojované obvykle s Norskem: integritu, poctivost a kvalitu. A k tomu všemu přidává rošťácký úsměv.

Představme českým pánům kosmetiku, která jim nevezme nic z jejich mužnosti, naopak ji podtrhne. Kosmetika Bad Norwegian na poličce v koupelně ukazuje na moderně smýšlejícího muže, který chce jen to nejlepší, pro sebe i pro tenhle svět. Ukažme si pár vybraných produktů, které zaručeně každý muž ocení.

Olej na vousy

100% přírodní a veganský olej na vousy z Norska. Olej má jemnou vůni levandule a citrusů a obsahuje složky šetrné k pokožce, jako jsou mandlové, konopné a arganové oleje. Neobsahuje žádné parabeny, minerální oleje nebo alkohol

Cena: 1 199 Kč

Deodorant

100% přírodní deodorant pro muže z Norska s obsahem mentolu poskytuje antiperspirační vlastnosti. Neobsahuje žádné parabeny, minerální oleje nebo alkohol.

Cena: 759 Kč

Sprchový gel

100% přírodní a osvěžující sprchový gel z Norska. Ideální, pokud máte suchou nebo citlivou pokožku. Obsahuje výtažek z mentolu, který zanechává pokožku s osvěžujícím pocitem.

Cena 759 Kč

Čisticí peeling

Čisticí peeling je zvláště účinný při odstraňování odumřelých buněk kůže a čištění obličeje. Přípravek je bez parabenu a neobsahuje barviva, parfémy, alkohol, minerální olej nebo petrochemie. Žádná ze složek nepochází ze zvířat.

Cena: 659 Kč

MARIONNAUD PARFUMERIES

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže