NEWS & ARTICLES

Kuchyně je luxusem, vášní i životním stylem. Filozofie: Nekompromisní a osobitá.

ARTICLE BY

Součástí konceptu Los Kachlos HOME interiér s přesahem jsou i unikátní nadčasové kuchyně. Ty vznikají díky sehranému týmu německých designérů, architektů a českých řemeslných mistrů.
Základním mechanismem je precizní plánování a poradenství. Do výsledného celku pak mluví zajímavé materiály, vysoce precizní ruční výroba a montáž kuchyní zhotovených na míru. Tedy kompletní, profesionální servis.

Každá taková kuchyně je ve výsledku ručně zpracovaný originál. Od konkurence je pak odlišují neobyčejné tvary a linie, neotřelé kombinace materiálů při nejvyšší možné kvalitě zpracování, hi-tech vybavení, citlivé začlenění do interiéru včetně výroby nábytku.

Díky flexibilnímu přístupu k plánování a úzkému kontaktu se zákazníkem během celého procesu navrhujeme nekonvenční prostory pro vaření reflektující potřeby klienta.

Materiály: zajímavé kombinace, dlouhá životnost a estetika. Pracujeme s širokou nabídkou různých materiálů, které využíváme samostatně či v rozumné kombinaci: masivní dřevo, ušlechtilou a černou ocel, umělý i přírodní kámen, masivní beton a sklo, které se do kuchyní skvěle hodí a propůjčují jim nadčasovou eleganci.
Výsledek: Jedinečné designové kuchyně za hranicemi všech standardů.

Díky funkčnímu designu, rozmanitému výběru kvalitních materiálů a flexibilnímu technickému zpracování si kuchyně od nás zamilujete. V kombinaci s prvotřídními spotřebiči věhlasných značek BORA a Gaggenau se vaření stane opravdovým požitkem. Našim cílem je předčit Vaše očekávání. Nechte se zlákat!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Los Kachlos Home – interiér s přesahem
602 555 444
info@loskachlos.cz
Vinohradská 940/41, Praha

Firemní články

Kuchyně je luxusem, vášní i životním stylem. Filozofie: Nekompromisní a osobitá.

6.1.2017

Součástí konceptu Los Kachlos HOME interiér s přesahem jsou i unikátní nadčasové kuchyně. Ty vznikají díky sehranému týmu německých designérů, architektů a českých řemeslných mistrů.

máj

S nábytkem egoé si budete venku připadat jako doma

13.12.2016

Ideální je, když věci dobře fungují, dobře vypadají a dlouho vydrží. Egoé představuje atraktivní kolekci venkovního nábytku pro užití nejen doma, na terase a zahradě, ale i v restauraci, kavárně nebo parku.

Luxusní bytové doplňky CATNESS DESIGN zútulní každý interiér

5.12.2016

Firmu CATNESS DESIGN zastupují Kateřina a Lucie, dvě holky z Moravy, které vsadily na ručně háčkované, pletené módní a bytové doplňky.

Umění a design - keramika a porcelán - kachličky a panenky

28.11.2016

Dává vám náš nový přírůstek do rodiny smysl? Nám ano! Představujeme unikátní autorské panenky z litého francouzského porcelánu Limoges. Vytvořil je respektovaný slovenský módní návrhář Boris Hanečka, o make-up a vlasy se postarali nejlepší slovenští vizážisti a jejich ambasadorskou pro Českou republiku je Lucie Bílá.

ORIGIDES by Los Kachlos HOME - originalita, variabilita, luxusní materiály

14.11.2016

Součástí nabídky konceptu Los Kachlos HOME Vinohradská 41 je i vlastní řada interiérového nábytku.
Čalouněný nábytek a nábytkové sestavy z masivního dřeva jsou z dílny naší nábytkové designérky a nesou značku ORIGIDES.

PRÜM Royal Touch Pinie Wood

Otevřete předvánoční atmosféru s novými dveřmi PRÜM!

7.11.2016

O svých představách o krásném interiéru již nemusíte jen snít. Třebaže si to často neuvědomujeme, interiérové dveře patří mezi velice významné interiérové doplňky. Kromě kvality zpracování a použitých materiálů je proto také důležitý jejich design, který by měl korespondovat s podlahou, nábytkem a dalším vybavením interiéru.

ZDRAVÝ SPÁNEK, TO JE SOULAD DETAILŮ. ZDRAVÝ SPÁNEK, TO JE BEDEUR.

31.10.2016

Pro co nejlepší požitek ze spánku pracujeme důsledně s každým detailem. A nejde jen o tvrdost matrace. Velmi důležitým faktorem je i vzdušnost postele a její termoregulační schopnosti. Využíváme proto výjimečné vlastnosti přírodních materiálů a díky jejich kombinacím Vám můžeme zabezpečit harmonii tepla, sucha a lehkosti.

Originální koupelny od Los Kachlos nadchnou opravdu každého!

24.10.2016

Los Kachlos je přední dodavatel španělských obkladů a dlažeb se zaměřením na koupelny, ostatní interiérové plochy i exteriéry. Specializuje se na retro dlažby a obklady i moderní designové koupelny.

Los Kachlos HOME

18.10.2016

LOS KACHLOS je přední českou společností zabývající se prodejem obkladů a dlažeb , sanitární keramiky a koupelnového vybavení. V konceptu Los Kachlos HOME bylo zúročeno 20 let zkušeností v oblasti interiérového designu. Vedle svého původního zaměření nabízí i kompletní realizaci interiérů a exteriérů.

Nová prodejní galerie Los Kachlos HOME překvapí designem i přístupem

13.9.2016

Na pražské Vinohradské ulici číslo 41 otevřela společnost Los Kachlos novou exkluzivní prodejní galerii, která pod značkou Los Kachlos HOME nabízí vybrané designové produkty z oblasti bydlení a interiérového designu.