La Loca music bar & restaurant

Veronika Lešková
10. Červenec 2018

S našimi redaktory jsme navštívili neobyčejnou restauraci La Loca, která se nachází v samotném srdci Prahy. Vaří zde Crossover cuisine. Je to sofistikovaný zážitek, který spojuje to nejlepší z kuchyně Středozemní a Blízkého východu. Pohybuje se na hraně mezi moderním a tradičním, na pomezí exotiky a konvence. Crossover cuisine vás nasytí, a dost možná pronikne i k vašemu srdci. Celé pojetí nového menu byl pro nás nezapomenutelný a sofistikovaný zážitek.

Restaurace má nový, neobvykle pojatý jídelní lístek, se kterým zatoužíte ochutnat vše. I my redaktoři jsme nebyli výjimkou. Nechali jsme se unést úchvatně rozmanitým výběrem. Začali jsme "Předehrou" znamenitého Hummusu a dozlatova křupavými krevetami. Z "Máma mele maso"  jsme vybrali lahodnou a šťavnatou tresku s chřestem, mladým hráškem, brambory v soli a omáčkou z krevet. Nezapomenutelný byl burger ze sekce "Poslouchej své smysly", ve kterém bylo hovězí, slanina, římský kmín, šalvěj, za'atar majonéza a  hranolky. "Oh, Sugar" a její Tapioka byla opravdu mimořádná. Stejně tak čokoládový fondant s pistáciovou zmrzlinou, bílou čokoládu a růžovou vodou. Na úplný závěr každý z nás ochutnal osvěžující sorbet.

V restauraci La Loca vaří jeden z nejlepších českých šéfkuchařů Radim Gerlich. Každý den připravuje originální a vynikající jídla crossover kuchyně. Charakteristické experimentování s jídlem je to, co dělá Radimova jídla jedinečnými a mimořádnými. Používá kvalitní suroviny jak od místních dodavatelů, tak od dodavatelů z různých regionů jako jsou Itálie, Blízký východ, a třeba i Libanon. Restaurace se řídí heslem: Together Tastes Better. Proto je v La Loca jídlo, které stojí za to sdílet. Kromě toho zde mají denně od 18:00 do 20:00 Happy Hours. 

Ponořte se do inspirující atmosféry přes den a nekončící zábavy večer. Otevírací doba je každý všední den od 7:00 do 2:00, o víkendu od 7:30 do 2:00. Lákající nabídka vynikajících jídel, mezinárodní crossover kuchyně, široká nabídka koktejlů, koncerty, tematické večírky, karaoke a DJs. To vše a mnohem víc vás čeká v La Loca MUSIC BAR & RESTAURANT. La Loca dělá Vaše dny a noci nezapomenutelnými, přijďte se přesvědčit i vy a na zážitek v restauraci La Loca nezapomenete!

Firemní články