Le Palais Art Hotel Prague - nevšední gastronomický zážitek

Redakce Luxus.cz
10. Září 2019

V tiché části Královských Vinohrad se nachází historická a památkově chráněná budova luxusního hotelu Le Palais Art Prague z roku 1897, která právem patří k architektonickým skvostům slohu Belle Époque. Součástí hotelu je však i nevšední restaurace ARTISTA a Lobby bar.

Artista Restaurant je klidné místo nejen pro milovníky kvalitní gastronomie. Nabízí inovativní, nekonvenční moderní evropskou kuchyni, která zdůrazňuje použití nejlepších sezónních surovin od místních dodavatelů. Pouze zde si můžete užít příjemnou večeři nebo pracovní oběd. Můžete si vybrat z široké nabídky vín, míchaných nápojů a točeného piva. Můžete si ji také užít na letní terase, odkud je nádherný výhled na údolí Nusle a Nové Město.

Nově nabízí restaurace Artista i Business lunch, který servírujeme od pondělí do pátku v časech oběda. Můžete zde ochutnat výběrové sezonní pokrmy, buď v tří chodovém menu nebo jednotlivě. Na své si přijdou i vegetariáni, protože každý týden nabízíme vegetariánskou alternativu hlavního jídla i předkrmu. Za konceptem famózních jídel stojí šéfkuchař Ondřej Molina a jeho tým. Příjemná cena od 160 Kč dělá tento gastronomický zážitek mnohem dostupnější. Proto, když nevíte kam na výborný oběd s obchodním partnerem, vzpomeňte si, že na Vinohradech v hotelu Le Palais, naleznete hezké prostředí a špičkové jídlo.

Pokud toužíte po vynikajícím osvěžení stačí navštívit Lobby bar Le Palais, který je součástí hotelové haly. Zde si můžete dát rychlou kávu nebo se setkat s obchodními partnery. Součástí Lobby baru je také Intimní Knihovana s krbem nabízí velmi tradiční posezení jako na začátku století v době Belle Époque. Lobby Bar nabízí široký výběr prvotřídních alkoholických a nealkoholických nápojů, italskou praženou kávu, domácí dezerty a pečlivě vybraná sezónní barová jídla. Každý měsíc je pro Vás připraven speciální koktejl měsíce, jako například v měsíci srpnu, Forest Fruit Gin Fizz.