Lenovo představuje herní novinky Lenovo Legion s novými procesory Intel Core

10. Červen 2021

Lenovo™ věří, že nejlepší zážitky najdete tam, kde se prolíná hardware, software a podpůrné služby. Lenovo Legion™ poskytuje vysoký výkon a elegantní, vysoce propracovaný design svým zákazníkům z řad vášnivých hráčů již téměř šest let.

Optimalizovaný výkon je srdcem každého produktu Lenovo Legion, a zvláště to platí u nové řady přenosných herních počítačů, která nabízí nejnovější technologie Intel a NVIDIA® a Windows 10. Lenovo představuje svou novou 16palcovou vlajkovou loď Lenovo Legion 7i, výkonný 16palcový Lenovo Legion 5i Pro a snadno přizpůsobitelný Lenovo Legion 5i v 15palcovém nebo 17palcovém provedení. Hráči mohou upravit své nastavení a optimalizovat tak své zážitky z esportu pomocí sady inovativních technologií, kterou nabízí nový IPS herní monitor Lenovo Legion Y25g-30 s bleskurychlou obnovovací frekvencí 360 Hz pro zajištění plynulého hraní bez trhání obrazu.

Stvořeny pro vysoký herní výkon i tvorbu obsahu

Nejnovější 11. generace mobilních procesorů Intel Core série H zajišťuje, že Lenovo Legion nabízí hráčům a tvůrcům obsahu výbě

r vysoce výkonných procesorů pro vynikající streamování, nízkou latenci, vysoký počet snímků za sekundu (FPS) a výkon téměř srovnatelný s desktopem. Částečně díky rozšiřujícím slotům podporujícím až 20 PCle linek, jejichž výsledkem je větší šířka pásma a úložiště vyhrazené pro výkon připojených hardwarových komponent (např. vysokorychlostní grafické karty, SSD a karty Wi-Fi), může dojít k významnému zrychlení úkolů, jako je grafické vykreslování, protože dochází k rychlejšímu načítání z SSD během hraní.

Rodina herních počítačů Lenovo je vybavena operačním systémem Windows 10, aby plně využila potenciál vašeho hardwaru. Je schopna zvládnout požadavky multitaskingu a velkého pracovního vytížení díky až 5GHz frekvenci pro špičkový výkon více jader před přetaktováním.

Tyto herní notebooky vybavené procesory Intel, které byly se svými osmi jádry a 16 vlákny navržené pro efektivní výkon, nabízí rozhraní Thunderbolt™ 4 pro spolehlivější připojení displeje, rychlejší připojení a datové přenosy. Váš notebook navíc nemusí bojovat o šířku pásma na stejném bezdrátovém kanálu jako ostatní zařízení díky možnosti připojení Intel Killer™ Wi-Fi 6, které vám umožní sledovat živé herní streamy bez zpomalení.

Nové počítače Lenovo Legion přicházejí s ikonickými detaily a v barevných odstínech, které si mezi zákazníky získaly velkou oblibu. Nabízí vysoký výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX™ s nejnovější technologií ray tracing. Hráči mohou na Lenovo Legion 7i objevit novou úroveň realismu s grafickou kartou až GeForce RTX 3080 165W4. Nové modely Lenovo Legion 5i Pro a Lenovo Legion 5i navíc podporují také nejnovější grafické karty NVIDIA, a to GeForce RTX 3050Ti a RTX 3050, přičemž u obou nabízejí až 95 W celkového grafického výkonu, abyste mohli z herních titulů AAA vytěžit maximum.

Špičkový výkon pro hráče, kteří poznají rozdíl

V esportu hrají roli i milisekundy, jelikož výhra nebo prohra může záviset na vyšších snímkových frekvencích a nižší vstupní latenci pro rychlejší reakční časy. Nový herní monitor Lenovo Legion Y25g-30 s frekvencí 360 Hz je navržený tak, aby herním profesionálům poskytoval ještě lepší plynulost a zvýšenou odezvu. Skutečně tak mění pravidla konkurenceschopného hraní v oblasti esportu díky nejrychlejší obnovovací frekvenci na světě. Až 8 V kombinaci s technologiemi NVIDIA G-SYNC® a NVIDIA Reflex je zajištěno, že na monitoru nedochází k trhání obrazu, ani rozmazávání pohybu. Hráči tak zažijí nízkou latenci v té nejlepší kvalitě, díky čemuž si užijí pohlcující a realistické hry.

Lenovo Legion Y25g-30 je k dispozici ve 24,5palcovém provedení. Monitor nabízí technologii Eye Comfort redukující námahu očí a nastavitelný stojan s možností zvedání, naklánění a otáčení displeje pro co největší pohodlí při nočních bitvách. Výkonné softwarové centrum Lenovo Artery software center pomáhá hráčům rychle přizpůsobit nastavení displeje podle jejich preferencí prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní, zatímco herní nástroje Lenovo Artery, jako je zaměřovací bod, časovač, zobrazení snímkové frekvence, ovládání osvětlení a nastavení klávesových zkratek, nabízejí kompletní možnosti ovládání, takže se můžete plně soustředit na výhru.

Díky režimu s extrémní dobou odezvy 1 ms je Lenovo Legion Y25g-30 zkonstruován tak, aby eliminoval rušivé pruhy a rozmazaný pohyb ve hře. Tento IPS panel poskytuje široké pozorovací úhly a živé barvy při 99 procentech širokého barevného gamutu s RGB potřebného k vítězství. Jas 400 nitů v kombinaci s maximálním HDR efektem vytvářejí na obrazovce co nejrealističtější obraz. Upravte si světelné efekty RGB podle svého vkusu a poslouchejte zvuk bez nutnosti připojení externích zařízení díky vestavěným duálním 3W reproduktorům. Pokud však rádi používáte herní sluchátka, můžete je pověsit na integrovaný háček monitoru ve chvíli, kdy je nepotřebujete, a mít je tak vždy po ruce.

Při hraní her s ostatními může vyšší latence koncového systému znamenat výrazný rozdíl ve výkonech jednotlivých hráčů. Jednoduše řečeno, čím dříve můžete svůj GeForce RTX GPU spárovat s novým 360Hz herním monitorem jako Lenovo Legion Y25g-30, tím rychleji najdou vaše zásahy svůj cíl.

LENOVO