Luxury Dry Cleaning se otevírá firmám jako firemní benefit

13. Říjen 2020

Společnost Luxury Dry Cleaning, která v České republice od roku 2017 úspěšně poskytuje fashion concierge servis, tedy osobní servis šatníku, rozšiřuje portfolio služeb   a dostává se do firem. Služba specialistů, kteří se o oblečení zaměstnanců i managementu postarají komplexně, se jim představuje nově jako benefitní program – místo stravenek nebo wellness programu. V rámci spolupráce si tak zaměstnanci mohou individuálně na míru vybrat služby, které potřebují. Své povinnosti jako třeba osobní stylistické poradenství, péče o košile, byznys šaty, boty či doplňky na ně delegují například společnosti Arval, Ensana nebo Řízení letového provozu ČR.

„Luxury Dry Cleaning nabízí firmám servis v oblastech: péče o šatník, opravy a úpravy oděvů ve vyhlášených krejčovských salonech, stylistické poradenství, personal shopping (asistence s nákupem nových oděvů) nebo zakázkové šití dámské business módy,“ říká Helena Pavlová, majitelka firmy a dodává: „snažíme se vyjít vstříc poptávce klientů, kteří se chtějí v klidu zaměřit na to, co dělají nebo umí nejlépe. Většinou jsou to plně zaneprázdnění lidé, kteří se potřebují spolehnout na svůj perfektní šatník a zároveň chtějí trávit čas efektivně.“

Hlavní službou je fashion concierge servis, tedy osobní servis pro zákaznický šatník. To v praxi znamená například to, že špinavé oblečení podnik ani zaměstnanci nemusí nikam vozit – firma si jej vyzvedne sama, kdykoliv a kdekoliv je potřeba. Hlavní kouzlo unikátního konceptu fashion concierge servisu však spočívá v tom, že firma může kompletní šatník managementu svěřit do rukou specialistovi, který se o něj postará komplexně. Bude pečlivě hlídat, aby bylo potřebné oblečení k dispozici včas a v tom nejlepším stavu – aby se drahé byznys šaty nezničily ukvapenou prací v nespecializované čistírně, aby luxusní oblek vydržel co nejdéle nebo aby se boty vždy perfektně leskly.

Společnost Luxury Dry Cleaning používá kvalitní přípravky newyorské značky The Laundress. Sází na jistotu, že bude skvěle postaráno i o ty nejnáročnější materiály. Poradí si s oblečením, jehož čištění je zpravidla skutečnou výzvou. K takovým kouskům patří například společenské šaty a večerní róby ušité z mnoha vrstev exkluzivních látek nebo oděvy z huňaté kožešiny. Třebaže to tak na první pohled může vypadat, pražská společnost Luxury Dry Cleaning není čistírna. S čistírnami však spolupracuje, a to hned s několika, přičemž ty nejluxusnější kousky oblečení svěřuje do péče odborníkům v Německu.

Luxury DryCleaning

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže