Luxusní automobily, to je značka Aston Martin

07. Duben 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13867

Auta jsou dnes symbolem všeho a určitě můžeme říci, že se bez nich dnešní svět nedokáže obejít. Automobily mohou poukázat na to, jak je kdo bohatý, jaký má styl, a především, co má rád. Využíváme je k dopravě do zaměstnání, za zábavou atd. Pokud milujeme kvalitu, proč si trochu nezainvestovat a nepořídit si luxusní vůz, který nám budou všichni ostatní závidět?

Luxusní značka automobilů Aston Martin, pocházející z Velké Británie, byla založena roku 1913 Lionelem Martinem a Robertem Bamfordem. Firma se zaměřuje především na výrobu sportovních vozů, které dbají na nejvyšší kvalitu. Aston Martin je proslulá společnost po celém světě. Její známou větou je: „Co je krásné, ale prchavé, zanechává trvalý dojem“.

Značka si zakládá na vysoké úrovni vynalézavosti a odhodlání. Jejich originální design nechá oči stát a inovace jejich vozů dostane úplně každého do kolen. Firma velmi dbá na detail, a proto je každý jejich vůz i s interiérem dokonale vybaven. Návrhy a realizaci automobilů mají v rukou jen ti nejkvalifikovanější inženýři a designéři, kteří rozhodně v ničem neudělají chybu. To přináší každému vozu originalitu a tu nejvyšší kvalitu.

S vozy značky Aston Martin pocítíte nezapomenutelné zážitky. Každý dotyk, každá vůně pro Vás bude nejlepším momentem ve Vašem životě. Hladký zvuk vycházející z motoru a luxusní povrchy interiéru se skvělou dynamikou vozidla povyšují značku na tu nejvyšší úroveň. Stačí si jen vyzkoušet jednou takový automobil řídit a každému je jasné, že už nebudete chtít nikdy žádný jiný. Skvělé ovládání a mimořádná kvalita jsou přesně to, co si od aut Aston Martin všichni přejeme.

  • Aston Martin vzdal hold letecké společnosti British Airways, a to tak, že k jejímu stému výročí představil deset jedinečných vozů s názvem Aston Martin DBS SuperLeggera Concorde Edition.
  • Pierce Brosnan, představitel Jamese Bonda v roce 1995, si velmi přál získat vůz Aston Martin Vanquish, ve kterém ztvárnil právě postavu Jamese Bonda. Aston Martin vůz Brosnanovi přislíbil, ale nakonec začal z této dohody couvat, načež byl Brosnan velmi rozladěný, ale nakonec vše dopadlo dobře a vůz si zaslouženě našel místo v Brosnanově garáži.
  • Aston Martin patří ke značkám, které si chtějí udržet velkoobjemové motory. Proto jejich inženýři nadále pilně vymýšlejí, jak zredukovat škodliviny vypouštěné autem.

Galerie