Luxusní resort v Karibiku: The Ritz-Carlton Grand Cayman

01. Březen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16683

Pokud hledáte místo, kde si můžete užít slunce, moře a pohostinnost, měli byste zvážit pobyt v hotelu The Ritz-Carlton Grand Cayman. Tento pětihvězdičkový resort se nachází na proslulé pláži Seven Mile Beach, která je známá svým jemným pískem a průzračnou vodou. Hotel nabízí nejen luxusní ubytování, ale také bohatý výběr aktivit, restaurací a wellness služeb.

Hotel The Ritz-Carlton Grand Cayman je inspirován přírodními a kulturními bohatstvími Kajmanských ostrovů. Jeho design kombinuje moderní pobřežní eleganci s britsko-karibským stylem. Pokoje a apartmány jsou prostorné, světlé a vybavené veškerým komfortem. Některé z nich mají i balkon s výhledem na moře nebo zahradu. Hosté, kteří si přejí ještě více soukromí a exkluzivity, mohou využít Club Lounge, kde mají přístup k osobnímu concierge a kulinářským prezentacím po celý den.

The Ritz-Carlton Grand Cayman je také ideálním místem pro milovníky gastronomie. V hotelu se nachází pět restaurací, které nabízejí různé kuchyně a atmosféry. Mezi nimi vyniká Blue by Eric Ripert, jediná restaurace na Karibiku, která získala pět hvězdiček od Forbes. Tato restaurace se specializuje na mořské plody a je vedená renomovaným šéfkuchařem Ericem Ripertem. Další možností je Silver Palm, kde si můžete dopřát lehké občerstvení, tradiční čaj o páté nebo koktejly v noci.

Nabízí také širokou škálu aktivit pro všechny věkové a zájmové skupiny. Můžete si zahrát tenis, golf, plavat v bazénu, cvičit v posilovně nebo se nechat hýčkat v lázních. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat krásy Kajmanských ostrovů, hotel nabízí různé zážitky, jako je potápění, šnorchlování, plachtění, výlety na lodi nebo do přírodní rezervace. Pro děti je tu také speciální program Starfish Cay, kde se mohou bavit na vodních skluzavkách, houpačkách a dalších atrakcích.

Hotel The Ritz-Carlton Grand Cayman je bezpochyby jedním z nejlepších hotelů na Karibiku a ideálním místem pro ty, kteří hledají luxus, pohodu a zábavu.

Galerie