Luxusní restaurace Food Lab přichází s novinkami na zimu

29. Listopad 2019

Venku už začíná být pořádně sychravo a brzy se stmívá, takže se z práce většinou vracíme již za tmy. Nastává tedy ten nejlepší čas, abychom si zlepšili náladu v příjemném prostředí restaurace Food Lab, která se postará o vše tak, aby Vám zpříjemnila chladné, zimní dny. Vychutnáte si tu nejen výborné jídlo, ale i zábavu během celého dne. Podnik nabízí dokonalé místo na brunch, pracovní schůzku, večer s přáteli či i na rodinný oběd.

Pokud milujete skvělou muziku, dorazte do restaurace v dopoledních hodinách, kdy tam naživo hraje výborný pianista. Kromě toho Vás celým podzimem a zimou budou provázet i další novinky.

Hvězdný šéfkuchař

Srdcem každé restaurace je její kuchyně, a proto bychom Vám rádi představili šéfkuchaře, který kouzlí v restauraci Food Lab.

Úžasná jídla pro Vás vymyslel a spolu se svým týmem připravuje Nenad Jovanović, který své vzdělání v oboru gastronomie získal ve Švýcarsku a následně působil a sbíral zkušenosti v několika vynikajících evropských restauracích oceněných michelinskými hvězdami.

Nové menu

Food Lab menu zůstává pro velký úspěch věrné tzv. sharing stylu, tedy sdílení. Není tedy nutné, abyste se rozhodovali s kolektivem o tom, co si dáte, jelikož přeci každý máme rádi něco jiného. Objednáte si prostě několik položek z jídelního lístku a nakonec ochutnáváte rozmanitý výběr všichni. Výhodou je, že se o svých dojmech budete moci podělit jak se svou společností, tak i se zaměstnanci restaurace.

Na zahřátí je pro Vás připravena hříbková a batátová polévka. Jedlíci si budou moci vychutnat jídla, která v zimě opravdu zasytí. Restaurace nezapomíná ani na ty, kteří preferují lehčí pokrmy. Ti si mohou vybírat z různých druhů salátů či rybích i mořských specialit. Přímo na stolo si pak s přáteli můžete ugrilovat korejské BBQ, což je maso nebo krevety právě tak, jak to máte nejraději.

Kamarádky na tahu

Jste žena a máte ráda rozmazlování? Dorazte do Food Labu ve středu, která patří právě jen Vám. Novinkou je překvapení pro každou dámskou společnost. Den Vám rozhodně zpříjemníme tím, že ženská společnost dostane vždy každou druhou lahev šumivého vína zcela zdarma.

Děti jsou vítány

Již jsme zmiňovali, že si do restaurace můžete zajít na rodinný oběd či večeři, ale rádi bychom připomněli, že není problém, aby do podniku zavítali i ti nejmenší. Je pro ně připraven skvělý dětský koutek, kde se zaručeně vyřádí. Pro ty nejmenší bude zajištěn dohled, pro školáky bude čas rozhodně rychleji utíkat v sekci Playstation. Vy se díky tomu můžete s partnerem či partnerkou pobavit v klidu a zároveň dopřát zábavu i dětem.

Silvestr a příchod roku 2020

Pokud do restaurace zavítáte na Silvestra, můžete se těšit na pestrý program v podobě pěti-chodového menu, živé hudby i produkce DJ. Bude pro Vás připraveno speciální silvestrovské menu, jež se bude servírovat opět v sharing stylu.

Kromě klasického menu si budete moci mezi 19 a 20 hodinou postupně ochutnat až 12 různých pokrmů, mezi nimiž můžeme jmenovat zauzený tatarák z hovězího masa a červené řepy s lanýžovou majonézou, nakládanou žlutou řepu a opečený chléb, domácí tortellini s dýní, mandlemi a kaštany s omáčkou z kyselého zelí, grilovaný hovězí striploin steak s bramborovo-lanýžovým pyré, omáčkou z portského vína a pečenou kořenovou zeleninou a spousty dalšího.

Welcome drink a půlnoční přípitek je již zahrnut v ceně, která činí 2000 Kč za osobu.

Navštivte webové stránky restaurace Food Lab a rezervujte si co nejdříve místa.

Food Lab

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže