Luxusní šperkařství Alexey Sokolov v Praze

20. Listopad 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16460

Potřebujete luxusní a jedinečné šperky? Kolektiv klenotnického studia «Alexey Sokolov jewellery» umí přetvářet sny a fantazii v umělecká díla, takže Vám na objednávku vytvoří klenot přesně podle Vašich představ. V Praze nabízí atelier několik různých služeb, mezi nimiž nalezneme například konzultaci a profesionální opravy šperků.

Když se bavíme o výrobě šperků, můžeme si pod tím představit prsteny, ať už snubní, nebo jen klasické, náušnice, náramky, přívěsky na kravaty, manžetové knoflíčky a spousty dalšího. Každý takovýto klenot má povinně certifikát, název výrobce a je testován ve zkušební komoře.

Při tvorbě šperků se používají různé moderní technologie, takže Vám nikdo nebude omezovat Vaši fantazii a pro Vás je výroba možná kupříkladu i v růžovém, bílém a žlutém zlatě. Pokud byste potřebovali luxusně zařídit Váš domov, tak studio Alexey Sokolov se kromě výroby šperků zabývá i interiérem.

Vlastníkem ateliéru je, jak už se dá z názvu poznat, pan Alexey Sokolov, který studoval a následně pracoval dlouhodobě v Petrohradu. Za svůj život věnoval výrobě různých šperků již více než 25 let, a tudíž má po takové době jedinečné zkušenosti a vždy je před ostatními o krok napřed. Firma vyrábí šperky, které Vám budou skvělým doplňkem vzhledu a které se stanou bezpodmínečným atributem Vaší image.

Budou Vám připraveny náčrty, v nichž se tradice harmonicky prolínají s moderními designerskými nálezy, individuálně dle Vašich představ. Všechny výrobky se vyznačují vynikajícím vzhledem a dokonalým zpracováním i těch nejmenších detail. Vy i Vaši blízcí se z nich budete těšit po mnoho let.

Drahokamy, používané jako šperk, dělají náš život výraznějším a radostnějším díky svému neobyčejnému lesku, záři a odstínům a také úchvatné hře barev. Nejkrásnějšími drahokamy se po staletí vyznačovaly Východ.

V klenotnických výrobcích značky Alexey Sokolov se používají nejlepší rubíny, safíry a smaragdy, dovezené ze Srí-Lanky, Kolumbie a Zambie. Design našich šperků je dělá  maximálně pohodlnými a vhodnými pro každou příležitost. Vyberte si barvu a tvar kamenů a my Vám zhotovíme šperk, který se stane Vaším nejoblíbenějším.

Každý šperk, který zakoupíte ve šperkařském studiu Alexeje Sokolova, se nadlouho stane Vaším rodinným šperkem s vlastní malou historií. Díky tomu jsou takové výrobky cennější než ty, které se vyrábí ve velkém množství. V každém z nich zůstane kus umělcovy duše, který ho vytvořil.

Nádhera je to, když rub je stejně krásný jako líc,“ Coco Chanel.

Všechny informace o výrobcích naleznete na webových stránkách Alexey Sokolov Jewellery. Neváhejte se podívat, jaké všechny výrobky studio nabízí.

Galerie