Moderní a kvalitní oblečení pro muže i ženy od značky Valentino

01. Duben 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14749

Kdo by v dnešní době nechtěl vypadat moderně? Vždyť přece móda hýbe světem a nejen mladí, ale dnes i starší by rádi vypadali atraktivně a „in“. K tomu jim pomáhají skvělé značky oblečení a módních doplňků, mezi nimiž nalezneme například luxusní značku Valentino.

Značka Valentino dnes patří ke světovým výrobcům všeho různého druhu oblečení: bot, tašek, parfémů a spousty dalších módních doplňků, které ocení rozhodně každý. V roce 1960 byla firma založena italským módním návrhářem Valentinem C. L. Garavanim, kterému se přezdívalo právě „Valentino“.

Popularita Valentina začala stoupat hlavně, když v roce 1962 představil úplně svou první kolekci ve Florencii. Dále představoval například i v New Yorku, kde se mu dostalo opravdu velkého uznání. Do značky Valentino se začaly oblékat i ty největší osobnosti té doby.

„Toužím po jediném. Abych mohl udělat ženy krásné a elegantní,“ prohlašoval v té době sám Valentino. Dnes již firma šije a připravuje skvělé produkty i pro muže.

Firma přináší moderní styl oblečení, který dbá na ty nejvyšší požadavky dnešních lidí – kvalita a cit pro detail jsou jasným popisem právě této značky. Ženy i muži si mohou vybírat že široké škály oblečení, a to od šat, kabátů, triček, sukní, košil, spodního prádla až po různé doplňky, jako jsou tašky, pásky, šperky, brýle atd.

Nezapomínejme ani na to, že Valentino nabízí pro své zákazníky také skvělé vůně a parfémy, které pojmenovává „Born in Roma“, protože právě ty vznikly v Římě a jsou jasným důkazem exkluzivity konkrétně této značky.

  • Zakladatel značky, celým jménem Valentino Clemente Ludovico Garavani, začal kreslit šaty již ve svých 14 letech, o tři roky později odcestoval do Paříze, kde začal studovat oděvní a designerskou školu.
  • Valentino dostal jako přezdívku „básník bílé barvy“, neboť navrhnul něžné bílé krajkové mini pro Jaqueline Kennedy v roce 1968.
  • V každé kolekci značky Valentino nemohou chybět černo-bílé kombinace, které se staly již pro značku tradiční.

Neváhejte a oblečte se do oděvů světové značky Valentino.

Galerie