Montblanc otevřel svůj první vlajkový butik v Praze

09. Duben 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15616

Montblanc, celosvětově proslulý výrobce luxusních psacích potřeb, hodinek a kožených doplňků, vstoupil napřímo na český trh, když otevřel svůj první vlajkový butik. Sídlí na prestižní adrese - v Pařížské ulici v Praze.

 

Rozprostírá se na ploše 125 metrů čtverečních a působí vskutku velkoryse. Umocněn vysokými klenutými stropy je vyveden v tzv. NEO konceptu, který byl speciálně vytvořen pro značku Montblanc. Jeho elegantní design, propojující klasický styl s moderními prvky, se vyznačuje příjemnou atmosférou reflektující základní hodnoty značky a identitu Montblanc.

Oliver Goessler, Managing Director Montblanc Northern Europe & CEE říká: „Z otevření vlastního vlajkového butiku Montblanc v České republice, která je jedním z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě, máme velkou radost. Tento významný krok a milník v historii značky Montblanc jsme mohli uskutečnit také za pomoci našeho dlouholetého distribučního partnera Carollinum, který naším velkoobchodním partnerem zůstává i nadále. Nový butik Montblanc nabízí klientům a sběratelům limitovaných kolekcí, kteří mají v České republice silnou základu, unikátní nákupní zážitek.“

Montblanc je hamburská značka s bohatou historií, která vyrábí kvalitní psací potřeby, hodinky, kožené zboží, pánské doplňky a šperky více než 110 let. Nový butik Montblanc vzdává jejímu dědictví hold. Montblanc nepřestává překvapovat svými inovacemi a ikonickými designy, jež jsou postaveny na tradiční řemeslné práci, kvalitních materiálech i nadstandardním zákaznickém servisu.

 

Pro návštěvníky pražského butiku je připravena široká nabídka produktů. Ve sběratelském koutku zde naleznou také limitované edice psacích potřeb a využít mohou, mimo jiné, speciálních služeb personifikace produktů či výroby hrotů per na míru. K dispozici je také privátní VIP zóna.

 

 

Galerie