Na trh přicházejí nové vůně Gucci Guilty, vyberte si své netradično

28. Prosinec 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12233

Vesmír #ForeverGuilty pokračuje v osvobozeném pojetí vášně s vůněmi Gucci Guilty Parfum Pour Homme a Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme. Vůně, které budou uvedeny na trh v lednu 2022, tedy včas na Valentýna, reinterpretují klasické vůně Gucci Guilty, co se týče jak samotné vůně, tak i designu flakonu. Pro ty, kteří hledají vyznání lásky oproštěné od pravidel a definic společnosti, jsou obě vůně navrženy tak, aby působily jako emblémy spojení mezi stejně smýšlejícími výstředními milenci. V kampani s protagonisty #ForeverGuilty Jaredem Letem a Lanou Del Rey jsou dřevitá aromatická ambrová vůně pro něj a květinová dřevitá ambrová vůně pro ni převlečeny do jednotných flakónů krásných metalických odstínů.

Gucci Guilty Parfum Pour Homme

Gucci Guilty Parfum Pour Homme je dřevitá aromatická ambrová vůně, která umocňuje pravou podstatu podpisu Gucci Guilty Pour Homme. Jako nová a intenzivní vize mužnosti se vůně otevírá lehčím, jemnějším a modernizovaným aromatickým kouzlem: francouzskou levandulí Abrialis (hybrid levandule lékařské a levandule širokolisté) a povznášejícího výtažku z citronu, které se dokonale snoubí s intenzitou jalovce. Pravá podstata Gucci Guilty Pour Homme je v srdci umocněna hlubokým ambrovým podpisem španělského Cistusu (sklaní růže) v kombinaci s květinovou bohatostí pomerančového květu a pikantním nádechem muškátového oříšku. Nakonec je tajemná elegance indonéského pačuli podpořena dlouhotrvajícím tónem suchých dřev a pižma.

Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme

Gucci Guilty Eau de Parfum Intense Pour Femme je ambrová květinově-dřevitá vůně, která přepisuje základní jádro podpisu Gucci Guilty Pour Femme. Odvážná živost mandory a velkorysost liči se spojují, aby zmodernizovaly příjemný akcent, jenž dodávají tóny fialky. Srdce tvoří odvážný květinový buket Ylang Ylang a Tuberózy, který je umocněn tajemnou smyslností temného akordu švestky. V závěru se setkává silný dřevitý nádech pačuli a vetiveru s požitkářstvím vanilky a vytváří odvážný dlouhotrvající ženský podpis.

Design

Nové vůně jsou navrženy tak, aby patřily do světa Gucci Guilty, a jsou zabaleny do jeho charakteristických siluet, které jsou synonymem těchto vůní. Nyní jsou oba flakony plně metalizované, protože intenzita vůní uvnitř se odráží v nových výraznějších barvách. V pánské variantě je těžký skleněný flakon oděn do tmavé antracitové barvy, zatímco ve verzi pro ni je silueta oděna do bronzového hávu. Oba flakony mají uzávěry v odpovídajícím odstínu a výrazně emblematicky propletené logem Gucci domu.

Kampaň

Nové vůně Gucci Guilty, které zachytil fotograf Glen Luchford, jsou představeny jako součást dalšího nečekaného místa – bistra – s nenapodobitelnými červenými jídelními kójemi, dřevem obloženými stěnami a okenicemi. Uhnízděni v jedné takové kabince, protagonisté Gucci Guilty Jared Leto a Lana Del Rey hledí přímo ven ve výzvě, která nenápadně vybízí diváka, aby se k nim připojil v oslavě svobody. Toto poselství umocňuje i speciální cameo Courtney Love jako servírky.

Novinka bude dostupná od 1. 1. 2022 v předpremiéře na českém a slovenském Douglasu. Od února ve všech parfumeriích.

Galerie