Návrat značky Marc Jacobs bude díky kolekci Fall–Winter 2022 velkolepý

Je dost možné, že jste o značce Marc Jacobs již slyšeli několikrát. A to možná i ve spojení s firmou, která byla na vrcholu, ale přestalo se jí dařit, a comebacky nebyly tak úspěšné, aby značku vyhouply opět nahoru. Ale teď je tomu jinak! Marc Jacobs se vrací, a to v plné parádě. Teď nám všem totiž tato americká značka založená stejnojmenným módním návrhářem, vytře zrak. Přichází nová Fall and Winter kolekce 2022, představená 27. 6., jejíž potenciál začíná napovídat tomu, že se blíží něco velkého.

Marc Jacobs dříve pracoval pro velkou nadnárodní značku Louis Vuitton. Tu se ale rozhodl opustit za účelem založení si něčeho vlastního. Chtěl mít totiž možnost vytvářet svou módu, kterou by ohromil svět. Jak ale sám přiznává, někdy trochu opustil realitu, a tak se ne vždy úplně dařilo.

Když přišel rok 2017, značka Marc Jacobs poznala asi nejdramatičtější propad. Byla dokonce zrušena i dceřiná společnost Marc by Marc Jacobs. Stop ale mluvení jen o tom negativním, trvalo to jen pár let a značka opět začínala mít ohlas. A vše napovídá tomu, že nová kolekce představená právě pro podzim a zimu letošního roku udělá opět velký přelom, který značku posune na vrchol, na němž již dříve byla.

Kdybyste dostali za úkol tuto novou kolekci popsat, vsadíme se, že byste se na chvíli zamysleli a pak pronesli jen, že se vám zdá, jako byste podobné kusy oblečení někde viděli, ale trochu jinak. A je tomu vlastně tak. Kolekce totiž přepracovala některé hity devadesátých let, ale do takové podoby, že si je prostě i dnes zamilujete. Zvláštní je, že kusy oblečení spolu vlastně tak trochu kontrastují. Některé jsou totiž velmi odvážné, ale jiné zase ženu dokonale zahalí. Můžete si tak vybrat přesně to, co je po chuti vám.

RUNWAY MARC JACOBS FALL 2022

Teď nám už nezbývá nic jiného než prostě vydržet a čekat, zda opravdu kolekce Marc Jacobs Fall and Winter strhne takový úspěch, jaký se předpokládá. Pokud ano, dalo by se to ale považovat jako nový začátek této již staré značky. Posuďte podle videa sami, zda si vás nová kolekce získá.

Galerie