Návštěva v showroomu Konsepti

Michal Hutta
05. Říjen 2019

Nedávno jsem měl možnost navštívit showroom společnosti Konsepti v Holešovicích. Konsepti spolupracuje těmi nejlepšími světovými výrobci nábytku a nabízí široké portfolio produktů a služeb. Byl jsem proveden showroomem a bylo mi vysvětleno vše ohledně činností, která firma provádí a kterými se zabývá.

Na firmě mě velmi zaujala možnost, kdy je stačí navštívit a domluvit se na prvních krůčcích a vašich představách ohledně zařizování vašeho interiéru, kdy se vás pokusí společnost co nejvíce poznat a pomoci vám i v případě, že nemáte sebemenší tušení, jak byste chtěli, aby výsledek vypadal. Firma vám podá návrh, který si můžete v klidu projít, a v případě zájmu také pro vás rekonstrukci zrealizuje. Nesmím zapomenout poznamenat, že první konzultace je vždy zdarma a bez jakýchkoliv závazků.

O praxi firmy Konsepti se nemá cenu ani dohadovat, jelikož jsou na trhu již dlouhých dvacet let a za tu dobu nasbírali již tolik znalostí a zkušeností, o kterých se může jiným firmám jenom zdát.

 

Společnost má kolem padesáti různých zkušených dodavatelů, mezi kterými můžeme jmenovat dodavatele Cassina, který zaujímá výsadní postavení v mezinárodním designu a nespornou kvalitou. Nábytek Cassina vytváří bezprostřední pocit komfortu a elegance, díky které se budete cítit ve svém domově co možná nejspokojeněji.

Další skvělou značkou je Flos. Jedná se o italskou společnost. Tato značka vyrábí především osvětlení a vyznačuje se svou vysokou kvalitou a elegancí všech výrobků. Firma založená již v roce 1962 je dnes považována za světového lídra v tomto oboru.

Nemůžeme zapomenout ani na dodavatele Knoll, který vyrábí sedací nábytek a stoly do kanceláří či pro vybraně zařízené soukromé domy. Díky jejich spolupráci se světovými architekty a designéry se dokázala společnost zapsat do paměti všech jako jednička v oblasti designu. To dokazuje i fakt, že firma získala již stovky ocenění právě za styl a design a že více jak třicet jejich výrobků je vystaveno v Muzeu moderního umění v New Yorku.

Na závěr zmíním firmu MDF Italia, se kterou spolupracuje Konsepti již od roku 2000. Společnost MDF Italia vyrábí nábytek, který dosahuje vysoké kvality a neobvyklé stylistiky hlavně díky tomu, že každý nábytek si vyrábí sami ručně a jen z toho nejkvalitnějšího materiálu.

Součástí výroby jsou vysoce stabilní knihovny, policové systémy z hliníku, postele a stoly, které jsou vhodné jak pro rodinný dům, tak i pro kanceláře.

 

Příjemným překvapením, které u mě při návštěvě firmy vzniklo, byl fakt, že společnost nabízí i kuchyně Boffi. Tyto kuchyně jsou v podstatě synonymum pro inovace, přichází s průlomovým designem, u kterého se využívají speciální materiály a technologie, což zapříčiňuje vysokou kvalitu a spolehlivost.

Boffi je světově uznávaná značka, která již v roce 1995 získala výjimečné ocenění Compasso d’oro alla carriera. Kuchyň splní všechna Vaše očekávání, ať už ji chcete používat k intenzivnímu vaření, či jen pro předvedení vašeho stylu a elegance před ostatními. Všichni zákazníci jistě ocení pevnost kuchyní Boffi, jelikož jsou vyrobeny z oceli a hliníku - materiálů, které vykazují velikou odolnost a zvládají udržet i vysokou zátěž. Mimoto vám na toto kování dá Boffi doživotní záruku.

Zaujala mě i rychlost firmy Konsepti, která Vám po finálním schválení dodá elegantní kuchyň Boffi nejdéle do šesti až osmi týdnů. Tudíž nebudete muset vůbec dlouho čekat a budete si moci kuchyň vychutnávat, co nejdříve to půjde.