Nejkvalitnější pánské obleky, to je značka Corneliani

02. Duben 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18046

Každý pravý gentleman potřebuje jednou za čas dokonale padnoucí oblek, a to pro jakoukoliv příležitost. Dnes existuje spousta značek oděvů, ale jak mezi nimi vybrat tu nejkvalitnější, která vyrábí jen dokonalé produkty? Nejjednodušší bude si zapamatovat jméno firmy Corneliani, která dobyla svět svými skvostnými vzory.

Italská společnost Corneliani vyrábí pánské obleky již několik desítek let. Úplný počátek je znám kolem roku 1930, kdy pan Corneliani začal šít kvalitní obleky, které jeho synové dotáhnuli do dokonalosti, a povedlo se jim vytvořit značku, kterou dnes známe pod pojmenováním Corneliani.

Slovo inovace je tím prvním, čím se značka řídí. Dále samozřejmě klade důraz na kvalitu, krásu a jedinečnost jejich produktů. Každý muž, který se oblékne do takového obleku, pocítí zaručeně povznášející pocit, kdy se z něj stává opravdový gentleman. Zkrátka lze říci, že tato značka existuje právě pro ty nejnáročnější muže, kteří mají ty nejvyšší požadavky. Rozhodně si zde najde své každý moderní a elegantní muž, který chce vypadat jako vstřícný gentleman, a to ať patří do jakékoliv věkové skupiny.

Corneliani si zakládá na tom, že nesleduje nejmodernější trendy, ale interpretuje nadčasovou eleganci, která dělá značku právě tak výjimečnou. Takováto firma věří sama sobě a ví, jak dělat věci nejlépe. Nemusí se ohlížet na ostatní, leč sama vzkvétat v nejdokonalejšího výrobce obleků. Právě i proto zní slogan firmy: „Kvalita minulosti v přítomnosti.“

  • O tom, že chce být zakladatel značky Givenchy Hubert de Givenchy módním návrhářem, se přesvědčil již v deseti letech, kdy jej matka vzala na mezinárodní výstavu do Paříže.
  • Hubert de Givenchy miloval úžasnou herečku Audrey Hepburn, pro níž navrhnul spoustu odevů, které na ní můžeme spatřit ve filmech, jako je Snídaně u Tiffanyho nebo Sabrina.
  • Úplně první kolekci představil Hubert de Givenchy ve svém vlastním bytě, který se stal později módním salonem.

Jeden butik společnosti Corneliani nalezneme dokonce i například v našem hlavním městě Praze.

Galerie