Nejširší sortiment vířivek, saun, bazénů a nábytku od Spa & Wellness

Ondřej Petera
16. Říjen 2019

Nejširší sortiment vířivých van, finských saun, infrakabin, parních kabin, bazénů s protiproudem, saunového a čedičového nábytku na jednom místě, to je Spa & Wellness. Showroom s více než 850m² výstavní plochy a jedinečný e-shop nejkvalitnějších produktů značek HotSpring, Endless Pools, Timo Nakari a BlackSeries.

Hotspring

Společnost Hotspring USA je světovým leadrem na trhu s více jak milionem prodaných kusů. Určuje technologický a designový směr ve wellness segmentu, zaměřuje se na inovaci a ten nejpropracovanější design. Jeho 42ti letá historie vypovídá o kvalitě produktů a zkušenostech, které se při výrobě využívají.

Vany této značky se vyrábí ve Spojených státech amerických a jsou podrobeny veškerým atestacím, certifikacím a prochází velmi přísnou kontrolou kvality. Značka využívá několikavrstvou izolační pěnu s vysokou hustotou a uzavřenými póry pro energetickou úsporu a tichý provoz, který jistě ocení všichni, co neradi poslouchají hučení každého přístroje v okolí. Pro příjemné doplnění relaxační atmosféry je možné vířivky volitelně vybavit pop-up reproduktory a subwoofrem. Díky vlastním řídícím jednotkám a mnoholetému vývoji jsou vany uživatelsky nenáročné a jejich ovládání je velmi přehledné, intuitivní. 

Jednotlivé rozestavení trysek v masážních pozicích nabídne člověku možnost promasírování celého těla přesně tak, jak potřebuje, aby byl spokojený a cítil se maximálně zrelaxovaný. Samozřejmostí jsou technicky dokonale propracovné trysky Motomassage DX, které jsou vyvinuté a patentované společností HotSpring jako mnoho dalších komponentů. Další zajímavostí jsou keramické filtry, které také firma nabízí jako jediná společnost na trhu (patent HotSpring USA) mající prodlouženou životnost až na 5 let, možnost snadného čištění v domácí myčce a zároveň antibakteriální povrchovou úpravu, která celé rodině zabezpečí kvalitní koupel bez nežádoucích překvapení.

HotSpring jako jediný výrobce vířivých van na svetě nabízí dezinfikování a údržbu vody pomocí slané vody - Fresh Water Salt System. Samozřejmě celý systém a technologie jsou pro tento způsob dezinfekce připravené a již také prověřené 10 lety běžného provozu. Vyzkoušejte blahodárné účinky dezinfekce Fresh Water Salt System pro Vaši pokožku a mysl v pohodlí svého domova.

Endless pools

Produkty Endless pools jsou unikátní díky jejich řešení protiproudu, který spočívá v systému vyústění a pohonu. Ostatní výrobci používají klasické trysky, které nejsou úplně vhodné pro plavání. U tohoto výrobce tomu tak není, voda je proti plavci hnána přes síto o velikosti 53,5 x 45 cm, což zajišťuje dostatečně široký, plynulý a hladký proud. Výkonnost je ještě k tomu možné nastavit i díky dálkovému ovládání v 52 stupních.

Velikou výhodou je i fakt, že k provozu není potřeba vést elektrický proud přímo do chrliče protiproudu umístěného v bazénu, jelikož její pohon je zajištěn přes hydraulický systém, napájena je tedy pouze externí pohonná jednotka. Z tohoto důvodu se jedná o nejbezpečnější zařízení na trhu v oblasti plaveckých protiproudů. 

Timo Nakari

Kompletně všechny sauny, infrakabiny a parní kabiny jsou vyráběny přesně na míru tak, aby nejlépe využily určený prostor a zároveň poskytovaly maximální komfort všem, co se je rozhodnou využít. Mimoto na ně dohlíží sám finský designér pan Timo Nakari, který se soustředí výhradně na kusovou výrobu.

Je kladen velký důraz na detail provedení, včetně designových prvků. Nezapomíná se ani na prosklení, výběr těch nejlepších materiálů a toho nejlepšího vybavení na trhu.

Profesionální přístup a poradenství Vám usnadní Vaše rozhodování při realizaci vlastní sauny tak, aby zcela odpovídala Vašim potřebám a požadavkům.

BLACKSERIES

Díky unikátnímu zpracování čediče vznikají vysoce pevná a ohebná vlákna, jež jsou formovatelná do jedinečných tvarů připomínajících pavoučí sítě. Právě tkaniny z čedičových vláken se ručně nanášejí na speciální formy, které výrobkům dávají základní tvar, ale zároveň zachovávají jejich jedinečnost.

Nesrovnatelné vlastnosti čediče umožňují použití tohoto designového nábytku jak ve vnitřních, tak ve venkovních prostorech, kde ještě více umocníte spojitost tohoto přírodního materiálu s okolím, se zárukou maximální stability.

Unikátní tkací technika, která se při výrobě produktů BLACKSERIES používá, je extrémně náročná a v současné době neexistují ani žádné přístroje, které by umožňovaly automatickou výrobu tohoto typu nábytku, což znamená, že každý kus je ručně vyrobený od začátku až do konce.
Výsledkem je jedinečný design a různorodost každého vyrobeného nábytku.

Spa & Wellness s.r.o.
Showroom Praha
Kodaňská 1509/73
101 00  Praha 10 - Vršovice
Po - Pá od 9 - 17:00 hod
So - Ne dle domluvy
Tel: +420 605 440 544