Nové designové bydlení v KAY River Lofts

18. Prosinec 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17872

Zkušené trio developerů, Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Group, stojí společně u zrodu mimořádného rezidenčního projektu, jemuž charakter a tvář vtiskl oceňovaný český architekt Ivan Kroupa. Výstavba KAY River Lofts probíhá v těsném sousedství Vltavy v pražském Karlíně. Prodej padesátipěti originálních bytů s nezaměnitelnou atmosférou je od 4.12. zahájen. Generálním dodavatelem stavby je společnost METROSTAV Divize 3 a celková investice do projektu činí 360 milionů korun. Budoucí rezidenti se budou moci stěhovat v druhé polovině roku 2021.

KAY River Lofts tvoří nabídka bytů o velikosti od 53 m2 do 246 m2. Byty jsou ve svých kategoriích nadstandardně velké například 3+kk nabízí prostor 137 m2. Vkusná neokázalost a minimalismus nechávají vyniknout detailům v nejvyšší kvalitě provedení a použitých materiálech. Jednoduchost a elegance se snoubí s nároky současného životní stylu. Kombinace moderních technologií, značkových zařizovací předmětů a velkorysých teras s francouzskými okny charakterizuje KAY River Lofts jako domov plný inspirace.

 „KAY River Lofts je z mnoha pohledů originální: umístěním v bezprostředním sousedství s Vltavou, nezaměnitelným půdorysem domu a jedinečně ztvárněnými dispozicemi bytů s dynamikou světla v obytných prostorách. Bílá fasáda vyzdvihuje charakter a noblesu projektu. Respektuje lomené břehy řeky i rytmus proudu vody, ty se propsaly do tvaru lomených teras a originální struktury fasády domu navrženého uznávaným architektem Ivanem Kroupou,“ popisuje Serge Borenstein, partner Karlín Group. A dodává: „Naše stavby nejsou jen objekty, v první řadě mají poskytnout lidem dobré a komfortní bydlení. Zároveň si však uvědomujeme, že tvoříme charakter městské části, a proto klademe důraz na originalitu, nadčasovost, citlivý soulad s prostředím daného místa, které nás inspiruje ke kreativnímu architektonickému řešení.

Půdorys osmipatrové budovy tvoří velkorysé dispoziční rozvržení 55 bytů s převažující nabídkou 2+kk a 3+kk, které jsou doplněny pěti menšími studii a prostorem kavárny v přízemí. Ve vyšších patrech jsou pak navrženy prostornější byty 4+kk a 5+kk od 150m2 do 200 m2. Opravdovou lahůdkou KAY River Lofts jsou dva střešní apartmány s rozlohou téměř 250 m2 a terasou 155 m2, které lákají na impozantní výhledy na řeku Vltavu a pražské panorama.

„Karlín je jednou z nejžádanějších pražských lokalit poslední doby, a to především díky své centrální poloze, kosmopolitní atmosféře, blízkosti řeky, stále pulsujícímu životu a rozmanitému rozvoji. Najdete zde spoustu obchodů a ateliéry mladých umělců i chutě všech světových kuchyní. Po celý rok se zde koná mnoho společenských, kulturních a sportovních akcí. Míst pro setkání s rodinou či přáteli je zde tedy bezpočet, užít si však můžete i procházku náplavkou až do centra Prahy,“ říká Serge Borenstein o Karlíně.

Od 4.prosince jsou byty nabídnuty do prodeje. Jejich představení a individuální přístup při prodeji poskytne exkluzivně prodejní tým Karlín Group. Cena v KAY River Lofts se pohybuje od 130 000 Kč/ m2 bez DPH. V projektu je k dispozici ve třech podzemních patrech 98 parkovacích míst.

Jsme rádi, že můžeme navázat na tradiční spojení s partnery z Karlín Group, které je vždy inspirující a tvůrčí činností. Společně do Karlína přinášíme opravdový klenot mezi rezidenčními projekty. KAY River Lofts je nezaměnitelné designové bydlení a nás těší, že stojíme u jeho zrodu a stane se součástí našeho portfolia,“ konstatuje Yishay Furman, generální ředitel skupiny Horizon Holding.

Karlín Group a jeho partneři Horizon Holding a Ungelt Partners se zapsali do historie Karlína od roku 2002 již mnohokrát. Za realizacemi jejich projektů stojí vždy renomovaní zahraniční i čeští architekti, jejichž rukopisy mají nezaměnitelný charakter, a rozvíjí pestrost a živý charakter Karlína.

Originální bydlení na břehu Vltavy naleznete v Karlíně a detailně na webových stránkách Kay-River Lofts.

Galerie