O kvalitní korejské kosmetice, která zastaví čas, s Hanou Olscher

19. Leden 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 26147

Hanka se narodila na Moravě a ve svých osmnácti letech se rozhodla, že svou kariéru započne v Rakousku, poněvadž to bylo od jejího rodného Mikulova „co by kamenem dohodil“. Dnes již pracuje v kosmetickém průmyslu 27 let a ušla opravdu dlouhý kus cesty. I za takovou dobu Hanku její práce neustále baví a vidí v ní svou vášeň. Má skvělého manžela a tři děti, a to je další věc, která ji kromě své práce dělá opravdu šťastnou. My vám s Hanou Olscher přinášíme úžasný rozhovor o její firmě byFEMME.

Hano, byla byste tak hodná a představila našim čtenářům, co přesně byFemme nabízí?
Femme nabízí nejmodernější a funkční korejské kosmetické technologie prostřednictvím neinvazivní metody.

V čem se kosmetika, kterou nabízíte, liší od té běžné?
Liší se především v tom, že se díky technologiím dostaneme do hloubky pokožky bez jehly. Naše kosmetika MIRACLETOX vám nahradí až 50 000 vpichů, a to neinvazivně. Miracletox je výjimečná v tom, že není jen o konkrétních produktech, nýbrž jde zároveñ o změnu přístupu k péči o pleť. Západní kosmetika nabízí především produkty na čištění, poté „nějaký“ krém a sérum, dále krém na dekolt, krém na oční okolí a spoustu dalšího. Miracletox má pouze 6 produktů. I ten, kdo do této chvíle používá x kosmetických produktů, se v těchto 6 kusech rychle zorientuje a najde. Stále zdůrazňujeme, že je nutnost pleť vyčistit a poté nanést třeba jen jeden krém od Miracletox. Další den může klient zapojit ke krému masku a Miracletox ampuli, následně jen krém a masku. Nic složitého v této péči není potřeba hledat. Co je nejpodstatnějším faktem je to, že ho mohou používat ženy s jakýmkoliv typem pleti (suchá, smíšená, mastná) a zároveň s jakýmkoliv problémem, který přijdou řešit (akné, jizvy, pigmentové skvrny, povadlá pleť, vrásky atd.)
Jaké máte nejčastější odezvy od Vašich klientů?
Odezvy od klientů mame velmi pozitivní. Problémy, které řešili roky, vyřešili během par měsíců (akné, vrásky i pigmentace), a co je hlavní, již po prvním ošetření v salonu vidí změnu! Klientkám, pokud mají zájem, děláme fotku před a poté, aby jasně viděly, co se s pletí během ošetření stalo. Dále pak doporučíme domácí péči a už po týdnu nám píší, jaká proměna nastala. Samozřejmě i po psychické stránce jsou na tom lépe, a to je pro nás nezbytnou součástí toho, proč toto celé děláme. Pozitivní zpětná vazba je motivací v tom, jít dál a potvrzením toho, že to, pro co jsem se rozhodla, má smysl.

Jsou nějaké známé kosmetické salony, které u Vás nakupují?
Známými salony bych je nenazvala, ale má u nás otevřené dveře úplně každý. Máme salony po ČR i na Slovensku. Ale provádíme i školení kosmetiček, a tak doufáme, že nám už covid nebude bránit ve školení klientek fyzicky – nyní probíhají školení pro kosmetičky pouze online. Rádi bychom tu do budoucna byli pro nové klienty, kteří nás oslovují čím dál častěji.
Přiblížíte nám další Vaše prémiové produkty, které prodáváte?
Thesera - tekuté nitě, Mimiluzon, Miracletox, Cellstory/Miracletox, Dr. Althea a nyní doufáme, že do začátku března představíme novinku. Ale to si ještě necháme pro sebe. :)

Z Vaší zkušenosti, jaké produkty jsou u Vás neoblíbenější? Je nějaký problém, co obecně trápí hodně žen v oblasti kosmetiky?
Moje nejoblíbenější produkty jsou od Miracletox, neboť neexistuje na světě žádný jiný krém, který by se vám dostal az do spodní vrstvy kůže. A kdo by nechtěl zpomalit stárnutí. :)  Dále pak LED světelná maska L.ma Face Mask, která vědecky používá Cure light technologii, což je úžasná věc k omlazovaní, hlavně ve spojení se speciálním sérem EGCG Collagen Peptide Rejuve Ampoule. Toto sérum se synchronizuje přímo se světlem a dáva buňce energii. Ta poté začína zas fungovat, jak má. Vyřešíte si tím několik problémů: vrásky, rozjasnění pleti, sjednocení tónů pleti, změnšené pory a pigmentaci.
Všimli jsme si, že nabízíte i školení pro kosmetičky. Povíte nám něco i o něm?
Ano, školíme už šestým rokem. Začali jsme s procedurou BB Glow, byli jsme první v České republice, kdo tuto metodu dovezl do České a Slovenské republiky. Školení probíhají v Praze, přímo v našem salonu.

Kolik kosmetiček jste zhruba již stihli vyškolit?
Máme zhruba 80 vyškolených kosmetických salonů.
Co pro Vás znamená luxus?
Pro mě především zdraví a spokojenost.

Děkujeme za rozhovor

Galerie

Rozhovory

byFEMME