Ochutnejte rakytníkovou řadu od Ovocňáku a dopřejte tak svému zdraví

Redakce
11. Únor 2021
Čtenost článku je: 12350 [?]

Slyšeli jste už o blahodárných účincích rakytníku? Víte, jak rakytník napomáhá našemu zdraví? Rakytník je symbolem zdraví již od Starého Řecka, kde byl využíván pro nespočet důležitých látek, kterých obsahuje mnohem více než většina zdraví prospěšných bylin. Jako příklad určitě stojí za zmínku to, že rakytník obsahuje až 24x více vitaminů C než citron a 3x více vitaminu A než mrkev. A už to nám říká, že bychom pro získání správné a vysoké imunity měli rozhodně rakytník zařadit do našeho každodenního jídelníčku. A kde sehnat produkty, u kterých si můžeme být jisti, že jsou vyráběny 100% z pravého rakytníku? No přeci od firmy Ovocňák!

Společnost Ovocňák vznikla již v roce 2011, kdy začala produkovat čisté ovocné mošty, které se mohly chlubit svým českým původem a vysokou kvalitou. Firma si v současné době sama pěstuje většinu surovin ve vlastních sadech, a tak si může kontrolovat jejich nejvyšší kvalitu přesně podle svých představ. Některé ovoce či zeleninu v Ovocňáku odebírají od pěstitelů z Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty či od vzdálenějších pěstitelů z Moravy, u nichž však také kontrolují kvalitu a pravý původ každé jednotlivé suroviny!

Rakytníková řada

Společnost Ovocňák sama moc dobře ví, jak je rakytník důležitý pro zdraví každého z nás, a právě proto se rozhodla vyrábět nejrůznější produkty, které obsahují pravý BIO rakytník, a vy si tak můžete být jisti, že pokud si koupíte něco z rakytníkové řady od Ovocňáku, vaše tělo vám jenom poděkuje!

Vybírejte od 100% rakytníkového čaje, 100% rakytníkové šťávy, až po rakytníkový sirup či džem rakytník hruška, který si vaše děti rozhodně zamilují.

Darujte zdravý rakytník i svému blízkému

Udělejte radost i svým blízkým a darujte jim například dárkovou rakytníkovou edici, v níž naleznete kromě rakytníkové šťávy a čaje i hrneček s Ovocňákem!

Ovocňák pomáhá přírodě a dělá radost vašim dětem

Víčka – tedy přesněji ovovíčka – která jsou součástí pyré, se nevyužívají pouze k uzavírání obalů, ale po dopití úžasného nápoje si s nimi vaše ratolesti mohou klidně pohrát a sestavit nejrůznější obrázky a tělesa.

Ovocňák

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže