Podpořte umělce s novým filmem Evy Doležalové vzniklým ve spolupráci s BVLGARI

22. Březen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15523

Ve čtvrtek 10. března 2022 se konal večer zasvěcený světové premiéře krátkého filmu Evy Doležalové s názvem Serpentine, který vznikl ve spolupráci s italským šperkařským domem BULGARI. Mezi hosty se kromě režisérky a scenáristky Evy Doležalové objevily i herečky Hana Vágnerová a Jitka Schneiderová, modelky Barbora Podzimková, Denisa Dvořáková a Kateřina Sokolová, návrhářka Liběna Rochová, herec Stanislav Majer a hudebník Albert Černý.

Večerem se prolínal ikonický motiv hada coby symbol věčné metamorfózy. Této symbolice byla věnována i taneční performance a barokní atmosféru podtrhlo hudební vystoupení zpěvačky Alžběty Ferencové, známé pod uměleckým jménem Zea. Vrcholem večera byla světová premiéra krátkého filmu s názvem Serpentine, jehož autorkou je uznávaná česká režisérka, scenáristka, herečka a producentka Eva Doležalová. Ve snímku se v hlavních rolích objevili Barbara Palvin, Luke Brandon Field a Soo Joo Park. Autorka snímek hostům krátce osobně představila.

Mám radost, že veřejná premiéra snímku se konala právě v Praze. Minulý měsíc Serpentine oslovil odbornou porotu na mezinárodním Mammoth Film Festivalu v Kalifornii, kde si odnesl cenu za Nejlepší žánrový film. Věřím, že se stejným nadšením jej přijme i české publikum, řekla Eva Doležalová.

Oficiálním partnerem filmu je italský šperkařský dům Bulgari, který s filmem spojuje nejen mocná symbolika hada, ale i dlouhá historie se světem filmu a podporou mladých talentů. O další partnerskou podporu se postaral nový lifestylový hotel Andaz Prague a automobilka BMW zajistila shuttle service VIP hostů a klientů (#radostzjizdy).

Po filmové premiéře na scénu dorazil oblíbený DJ NobodyListen, který rád propojuje svou hudbu s módou a dalšími uměleckými segmenty.

Tato akce byla naplánována před konfliktem na Ukrajině a její záměr je podporovat umělce. Soucítíme s lidmi, kteří jsou postiženi touto situací a prosíme všechny, aby pomohli přes charitativní organizaci Člověk v tísni https://www.clovekvtisni.cz/darujte/jednorazove?amount=1000&accountId=7

Galerie