Prada, luxusní značka s dlouholetou historií

Zdroj: Prada
27. Červen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16930

Nezanedbávejte se, nedělejte kompromisy a noste jen to nejluxusnější! Existuje velká spousta značek, která chce proniknout do světa módy a oblékat ty nejvyšší a nejváženější osoby. Ale proč čekat a nepoohlédnout se rovnou po značce, která již toto dokázala. Firma, která se stala od roku 1913 hlavním dodavatelem pro královský dvůr, teď může oblékat i Vás!

Společnost Prada byla založena v roce 1913 bratry Mario a Martino Prada, kdy se tito dva rozhodli, že je nutné přivést na svět luxusní zavazadla, která byla samozřejmě bezpochyby jedněmi z neúspěšnějších v té době (a vlastně až dodnes).

Zdroj: Prada

Zdroj: Prada

Od roku 1970, kdy již firmu nevedli původní zakladatelé, se sortiment celé společnosti začínal více a více rozvíjet. Dnes pod značkou Prada nalezneme všechny druhy oblečení, a to pro muže i ženy – šaty, košile, boty, produkty z kůže, pletené výrobky atd. Samozřejmě značka nezaostává ani v produkci parfémů, vůní, nezapomíná ani na tradiční kufry, šperky či další doplňky, mezi nimiž můžeme jmenovat třeba sluneční brýle či kabelky.

Značka je už po dlouhou dobu synonymem pro luxus, jedinečnost, kvalitní látky a snížené pasy. Zakládá si na inovativním přístupu, který překračuje trendy. Butiky Prada můžeme nalézt na velké spoustě míst, kupříkladu Miláno, Florencie, New York či Japonsko. Nezapomeňme zmínit, že jednu prodejnu této značky nalezneme i v luxusní ulici Pařížská v Praze.

Zdroj: Prada

Zdroj: Prada

 

  • Prada patří mezi jednu z nejluxusnějších značek dle průzkumu u nás v České republice.
  • Muzeum značky Prada se nachází v Miláně a bylo vytvořeno z bývalé palírny ginu.
  • Značka Prada je zmíněna hned v několika filmových snímcích, nejznámější je například film a kniha „Ďábel nosí Pradu“.

Prada získala spousty významných ocenění, které jen dokazují její mimořádnost a kvalitu. A tak neváhejte a oblékněte se luxusně i Vy.

 

Galerie

Zdroj: Prada
Zdroj: Prada