Prémiová značka LISE CHARMEL představuje kolekci jaro/léto 2020

21. Květen 2020
Čtenost článku je: 12804 [?]

Začalo nám jaro a pomalu se blíží horké letní dny, na které se musíme patřičně připravit pohodlným spodním prádlem. Značka LISE CHARMEL připravuje pro ženy na tuto sezónu svěží, moderní a elegantně osvobozující prádlo, díky kterému vyjádříte svou naprostou originalitu. Vyzkoušejte si kolekci JARO/LÉTO 2020 s názvem HARMONIE LIBRE i Vy sami.

Celá kolekce sní o dokonalých střizích, materiálech a barvách, které společně vytvoří z Vašeho prádla ten nejkrásnější pocit. Mezi střihy nalezneme příjemné otevřené, s kosticí i bez ní doplnění zdobením v dekoltové části. Úplným základem celé kolekce se stává překrývání skvostných výšivek v motivech růží, japonských vistárií a arkád v kombinaci s krajkou, což dokonale souzní s příchodem jara. Stává se tak z kolekce hra kontrastu průsvitných a neprůsvitných materiálů.

Grafické vertikální motivy, používané v kolekci HARMONIE LIBRE, navíc skvěle zeštíhlují Vaši siluetu, takže nemusíte mít strach, že byste se ve spodním prádle LISE CHARMEL necítila.

Mezi barvami můžeme v kolekci nalézt zářivě pastelovou, žlutooranžovou, lila nebo karmínově červenou. Spolu s nadčasovými tóny tělových odstínů nesmí chybět ani klasická černá, která nechá vyniknout jako podklad ostatní barvy, nebo se prosadí v jednobarevné variantě.

Oblečte se do spodního prádla LISE CHARMEL a užijte si noční a volnočasový program uvolněně a především elegantně. V celé kolekci nalezneme široký výběr od hedvábného programu v barvě šampaň až po barevné tylové košilky.

HARMONIE LIBRE Vám skvěle doplní i svatební kolekci díky ozdobným podvazkům, punčochám a bižuterii. Neváhejte tak a pořiďte si novou kolekci značky LISE CHARMEL i Vy.

Lise Charmel