NEWS & ARTICLES

První butik TOUS v České republice otevřen!

ARTICLE BY

Pokud patříte mezi milovnice krásných kabelek, hodinek a šperků, jistě Vás nadchne skutečnost, že na český trh vstoupila nová značka TOUS. První butik této španělské značky byl otevřen ve čtvrtek 1. září 2016 v OC Černý Most. Během následujících 3 let by měla česká prodejní síť čítat 10 až 15 butiků.

TOUS přináší luxusní lifestylové produkty dostupné pro všechny. V portfoliu značky aktuálně nalezneme šperky, módní kabelky, sluneční brýle, hodinky, parfémy a další doplňky.

Historie značky TOUS se začala psát v roce 1920, kdy Salvador Tous Blavi a Teresa Ponsa Mas otevřeli malou opravnu hodinek ve španělském městě Manresa. Zlomovým stal rok 1965, kdy rodinný obchod převzal Salvador Tous a jeho manželka Rosa Oriol.

Ta si o pět let později otevřela malý šperkařský ateliér a pustila se do navrhování netradičních šperků. V roce 1985 spatřil světlo světa ikonický medvídek TOUS a značka se začala prosazovat na mezinárodní úrovni.

Zrození medvídka TOUS se stalo předzvěstí dalších úspěchů. V roce 1989 otevřela značka první butik ve španělské Barceloně. Následovala výrazná expanze na domácím trhu, která vyvrcholila v roce 1996 průnikem na zahraniční trh.

TOUS se profiluje jako "něžná, zábavná značka s mladistvým duchem". Doplňky mají svým majitelům přinášet radost a zároveň také působit zábavně. Jejich svěží a inovativní design dnes a denně oslovuje ženy s citem pro módu, bez ohledu na věk. TOUS je prostě životní styl! Nechte se jím zlákat i Vy!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

TOUS
+34 938 784 444
help@tous.com
Carretera de Vic a El Guix, Manresa

Firemní články

TOUS MEDALLIONS: podzim/zima 2017

7.7.2017

Když značka TOUS doprovázel Camille na její cestě do Havany, tak se začala zabývat tématem životní změny a sentimentální hodnoty, kterou pro ni mají šperky.

TOUS PŘEDSTAVUJE KOLEKCI PRO JARO A LÉTO 2017: BONJOUR SEÑORITA

9.2.2017

TOUS představuje novou sezonní kolekci jaro/léto 2017, která je inspirována pestrými a jedinečnými „chutěmi“ Francie a Kuby. Příběh nadcházející sezony vypráví Camille, bývalá baletka, která se s námi podělí o své zážitky z cesty za sebeobjevováním. Začínáme ji sledovat v Paříži, její cesta končí v barvami prozářené Havaně…

Den svatého Valentýna 2017: Vyznejte lásku s TOUS

3.1.2017

Již druhý rok za sebou slaví TOUS den lásky elegantním šperkem navrženým speciálně pro den svatého Valentýna.

Gwyneth Paltrow zazáří v kampani Tous Tender Story No.5

8.11.2016

Značka TOUS ve spolupráci s SCPF si dovoluje představit již pátou reklamní kampaň z cyklu Tender Stories, který se již sám o sobě proslavil. Komplexní komunikační kampaň, jež bude oficiálně představena 20. října, má za cíl z nového úhlu zpracovat téma něžnosti a zároveň i představit novou kolekci pro sezonu podzim/zima 2016-17.

První butik TOUS v České republice otevřen!

15.9.2016

Pokud patříte mezi milovnice krásných kabelek, hodinek a šperků, jistě Vás nadchne skutečnost, že na český trh vstoupila nová značka TOUS. První butik této španělské značky byl otevřen ve čtvrtek 1. září 2016 v OC Černý Most. Během následujících 3 let by měla česká prodejní síť čítat 10 až 15 butiků.

Originální doplňky Tous míří do České republiky a představují novou kolekci DAY DREAMS

11.8.2016

Pokud hledáte dostupný luxus, který kráčí v duchu s módními trendy, určitě Vás potěší fakt, že k nám na trh vstupuje lifestylová značka s téměř stoletou tradicí – Tous. Dnes nabízí šperky, kabelky, parfémy, hodinky, brýle a další doplňky. Oficiálně byla představena 21. června v restauraci SOHO a první butik této proslulé firmy bude otevřen 1.