PUMA přináší městský styl v druhé kolekci udržitelné řady RE.GEN

Redakce
20. Září 2021
Čtenost článku je: 14633 [?]

Globální sportovní značka PUMA představuje druhou kolekci řady RE.GEN, která byla vytvořena ve snaze omezit plýtvání textilem a znovu využít odpady, které v textilním průmyslu vznikají.

Druhá kolekce RE.GEN je inspirována myšlenkou regenerace městského světa. Cílem bylo vytvořit řadu oblečení vyrobenou z odpadů textilního průmyslu a recyklovaných materiálů. RE.GEN tak nabízí neutrální a minimalistické kousky, ale i barevné a grafikou inspirované produkty stvořené pro jedinečné outfity do města, to vše v udržitelné formě. Kolekci doplňují grafické potisky a popisky „Reduce, Reuse. Regenerate“, které vystihují hlavní myšlenku RE.GEN.

Řada zahrnuje dámskou i unisex obuv, oděvy a doplňky. Světlé legíny s potiskem, hnědý overal nebo unisex kalhoty nabízejí odvážný a výrazný styl pro jakoukoliv příležitost. Kolekce dále představí trička a mikiny v neutrálních barevných kombinacích a tenisky Wild Rider, Mirage Sport nebo Suede.

Řada RE.GEN potvrzuje závazek značky PUMA snížit dopad na životní prostředí v duchu svého motta „Forever better“. Pro více informací o závazku společnosti PUMA k udržitelnosti navštivte about.puma.com/forever-better.

Vybrané kousky druhé kolekce řady RE.GEN budou dostupné v průběhu října u prodejců Footshop, Queens, UrbanStore, Shooos a Dual Sport.

PUMA