Puro Gelato, to je ta nejchutnější, přírodně vyráběná zmrzlina, přímo v centru Prahy!

Ondřej Petera
24. Září 2019

PURO GELATO, možná si říkáte, co naše jméno znamená. Puro je v překladu z italštiny čistý, čímž se řídíme i my!

Všechny naše produkty jsou vyráběny čistě přírodní cestou a s přírodními ingrediencemi. Ctíme tradice a všechny ingredience zpracováváme dle původního řemeslného postupu, kdy nepřidáváme žádné další chemické přísady, které by některým nemusely dělat dobře. Pravé gelato obsahuje pouze mléko, cukr a několik čistě přírodních ingrediencí.
Naše recepty připravujeme a vymýšlíme dlouhou dobu, aby byly ty nejlepší a gelato bylo dokonalé. Zakládáme si na tom, že gelato musí být krémové, a ne příliš studené, aby mělo přesně takovou chuť, na kterou jen tak nikdo nezapomene.

O jedinečnosti postupu výroby gelata se můžete sami přesvědčit, jelikož Vám ho rádi ukážeme a vysvětlíme. Vyznačujeme se jedinečností a kombinováním všech různých příchutí, jelikož gelato je zároveň jednoduché, ale i složité, teplé, ale i studené. Mimo to dokáže dodat pozitivní energii a zklidnit nás po dlouhém a namáhavém dni v práci či ve škole. Můžete si ho vychutnat jak v létě, tak i v zimě, kdy Vás může příjemně zahřát. Můžete si ho užít v pohodlí Vašeho domova či přímo u nás nebo při poklidné procházce po překrásných místech Prahy, kam můžete vzít svou milovanou či milovaného.

Náš recept si zakládá na staré italské tradici, jelikož majitelka podniku vystudovala nejprestižnější školu gastronomie přímo v Itálii, proto nikdy nezapomínáme dodržovat poctivé procesy přípravy.

Máte šanci u nás ochutnat několik různých příchutí, mezi které patří například slaný karamel, piňa colada, citrónový koláč či můžeme nejvíce doporučit mák, které byl v roce 2017 oceněn zlatou medailí v Itálii, což je pro nás opravdu velká pocta.

Navštivte některou z našich, čtyřech prodejen v Praze či si výrobek objednejte přímo k sobě domů a zjistěte, jaký příjemný pocit Vám Puro Gelato přivede.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor