RIMOWA a Bang & Olufsen odhalují unikátní pouto mezi zvukem a cestováním

Redakce Luxus.cz
11. Duben 2019

Společná vášeň pro prvotřídní design, kvalitní zpracování, inovace i sofistikované materiály svedly dohromady výrobce prémiových zavazadel RIMOWA a audiovizuální a lifestylovou značkou Bang & Olufsen. Z jejich spolupráce vzešla nová, limitovaná edice sluchátek RIMOWA x Bang & Olufsen Beoplay H9i, která je oslavou unikátního pouta mezi zvukem a cestováním. Reproduktory jsou vyrobené z odolných materiálů a uložené v hliníkovém pouzdře světle šedé barvy s typickým drážkováním RIMOWA. Sluchátka jsou vybavená výkonnou zvukovou technologií Bang & Olufsen Signature Sound s aktivním potlačením šumu a inovativním dotykovým rozhraním.

 

Spolupráce značek dokládá, že jsou obě společnosti naladěny na stejnou vlnu s těmi, kdo umí ocenit  plnohodnotný zvuk a cestování na úrovni. „RIMOWA a Bang & Olufsen vyznávají účelný a elegantní design. Obě značky ve své tvorbě rovněž vyzdvihují přednosti hliníku. Bylo pro nás ctí spolupracovat na vytvoření sluchátek RIMOWA x Bang & Olufsen Beoplay H9i, jež posilují přirozený vztah mezi zvukem a cestováním,“ uvedl Alexandre Arnault, generální ředitel společnosti RIMOWA. 

 

John Mollanger, výkonný viceprezident Bang & Olufsen dodává: „Společnost Bang & Olufsen se po více než 90 let snaží být nejen výrobcem audiovizuální elektroniky, ale také značkou, která povzbuzuje životy lidí prostřednictvím vášně pro zvuk, design a řemeslné zpracování. Značka RIMOWA povyšuje cestování na úroveň umění a jsme proto poctěni a hrdí, že jsme v ní našli ideálního partnera. První plod naší spolupráce – sluchátka RIMOWA x Bang & Olufsen Beoplay H9i v exkluzivním hliníkovém kufříku RIMOWA, umožní cestovat světem rychlostí zvuku.“

U příležitosti uvedení svého společného počinu značky oslovily švédského skladatele a hudebního producenta, Ludwiga Göranssona, který působí v L.A.. Měl se zamyslet nad tím, jakou roli hrají hudba a cestování na jeho osobní cestě za zdokonalováním. Tento vášnivý cestovatel, multiinstrumentalista, držitel Oscara a trojnásobný držitel Grammy odhaluje, že prostřednictvím zvuku nalézá rovnováhu a ducha daného místa.

Intimní rozhovor s Ludwigem Göranssonem o jeho vztahu k hudbě, cestování a životu v L.A. je k dispozici ke zhlédnutí on-line na rimowa.com and bang-olufsen.com .

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor