Roberto Coin: odvaha plnit si své sny – Venetian Princess

15. Květen 2020

Roberto Coin je ikonou šperkařského průmyslu už více než 30 let. Mezi jeho díla patří vlajková kolekce Appassionata, Pois Moi a Roberto Coin Cento Diamond. Jeho kolekce jsou dostupné v 62 zemích světa. Představme si zde dnes novou kolekci Roberto Coina, díky níž na sobě dáme znát úctu k dokonalosti a kráse, kterou právě v těchto luxusních špercích nalezneme.

Zaposlouchejte se do vyprávění plného neohroženosti, které zní Benátkami jako zvony svatého Marka. Nadčasová pohádka o princezně, která našla sílu naplnit své vize při cestě za štěstím. Kolekcí Venetian Princess vzdává italský šperkař Roberto Coin hold všem hrdinkám z příběhů odehrávajících se denně nejen na tomto jedinečném místě.

Roberto Coin sáhl po svém ikonickém motivu kroucené nitě. Zářivá vazba zahaluje šperky do tajemství, jež připomíná starobylé paláce Benátek. Růžové zlato evokuje slunce odrážející se na blyštivých kupolích. Bílé diamanty se ve špercích třpytí jako odhodlání v očích žen, které jsou jimi ozdobeny. Ať už si vyberete ornamentální náramek nebo jemné náušnice, dáte najevo, že ze svých snů umíte stvořit realitu. Proměňte život okolo sebe svým kouzlem k lepšímu a staňte se heroickou princeznou těchto dnů.

Náhrdelník

Náhrdelník z růžového zlata s bílými diamanty.

Cena: 179 500,- Kč.

 

Náramek

Náramek z růžového zlata s bílými diamanty.

Cena: 364 400,- Kč.

Náušnice

Náušnice z růžového zlata s bílými diamanty.

Cena: 88 500,- Kč.

 

ROBERTO COIN

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

ROBERTO COIN

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže