S Jamiem Oliverem a bamixem® je vaření jednodušší než kdy předtím

Redakce LUXUS.cz
04. Duben 2019

Švýcarská značka bamix® a šéfkuchař Jamie Oliver spojili své síly. Zkombinovali odborné znalosti světové úrovně a vášeň pro jídlo a výsledkem je exkluzivní tyčový mixér. Tuto novinku přináší na český a slovenský trh společnost Potten & Pannen – Staněk.

 

Tyčový mixér bamix® s naprostou lehkostí drtí, mixuje, mele a šlehá. Je tak dokonalý, že nahradí celou řadu jiných kuchyňských spotřebičů, jako jsou stolní mixéry, mlýnky, šlehače a zmrzlinovače. Jamie Oliver s pomocí nového tyčového mixéru ukazuje, jak časově nenáročné může vaření v dnešní době být a přikládá k němu výběr receptů vhodných pro mixér bamix®, díky nimž je lahodná inspirace doslova na dosah ruky.

 

„Mám radost, že můžu spolupracovat se značkou bamix® a pomoci lidem rychle připravit skvělá jídla zcela od nuly. Tento geniální vynález je opravdový pomocník, kterého si budete chtít nechat. Je vyrobený tak, aby vydržel navěky. Mixér bamix® mám doma vždy při ruce a používám ho například na výrobu salsy, dresinku, voňavé kari pasty nebo pesta. Je to úžasný nástroj pro rychlou přípravu čerstvého jídla plného chutí, a to s minimální námahou,“ říká o spolupráci Jamie Oliver.

Ředitel společnosti Potten & Pannen – Staněk, Miloš Staněk o spolupráci: „Švýcarská značkou spolupracujeme již mnoho let, protože nás přesvědčila vysokou kvalitou. Mixéry bamix® používají ti nejlepší kuchaři na celém světě a exkluzivní Jamie Oliver bamix®je toho důkazem.“

Jamie je nejoblíbenějším šéfkuchařem na světě a dokáže vybudovat povědomí o značce. Milují ho všechny cílové skupiny nezávisle na věku, protože umí inspirovat a motivovat k vaření zdravého jídla. O jeho kulinářském nadšení svědčí i 41 milionů prodaných kuchařských knih. Při svém vaření pracuje pouze s osvědčenými produkty, mezi něž se tyčové mixéry od značky bamix® rozhodně řadí. Vždyť se vyrábí již od roku 1954!

Exkluzivní mixér bamix® Jamie Oliver přichází s krásnou brožurou plnou receptů a třemi noži s držákem. Mixér bamix® Jamie Oliver, který má navíc desetiletou záruku na motor, si mohou zákazníci zakoupit v prodejnách Potten & Pannen.

 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor