SCAN QUILT PŘINÁŠÍ ROMANTIKU DO VAŠICH LOŽNIC

Eva Bicanová
14. Květen 2015
Čtenost článku je: [?]
SCANquilt vyrábí více než 20 let nealergenní přikrývky a polštáře v té nejvyšší kvalitě. S jarním obdobím si můžete užít romantické chvíle a chvíle odpočinku s novou kolekcí provoněnou jarní přírodou. Květinové vzory oživí váš interiér. Zelená, růžová a bílá kombinace barev vám navodí pocit provoněné louky plné květin.

Vybrat si můžete z několika variant. Satén vyrobený z těch nejjemnějších přízí vám poskytne komfort jemné tkaniny. Pro jeho nižší mačkavost snadnému žehlení je ideální do moderní domácnosti. Nyní s motivem sakura a kopretiny.

SATÉN PLUS patří k tomu nejkvalitnějšímu, co vám může značka SCANquilt nabídnout. Příjemný na dotek a při sušení v závěsu nepotřebuje žádné žehlení. Sáhněte po kvalitě plné růží.

JERSEY se zapínáním na zip je luxusní povlečení z jemné pleteniny. Art Collection je inspirovaná uměleckými směry, díky čemuž můžete spát třeba s Monetem.

Zářivé barvy jarních květin se nevyhnou ani klasickým povlečením ze 100% bavlny, prodyšnému, nemačkavému a jemně sametovému VELVETU či povlečení KREP, oblíbenému pro jeho nenáročnost a jemnější strukturu. Objevte motiv kvítek v jarní kolekci.

SCANquilt

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže