SLET BUBENÍKŮ 2019 - BUBNY LÉČÍ

Slet
Začátek akce
10. 10. 2019 17:00
Konec akce
24. 10. 2019 23:00
Místo konání
Různá města, ČR
Přejít na Web
Cena vstupenek
0 Kč
Dress Code
- Není Určen -

Velká Koncertní Muzikoterapie

Po rychlém a neoblomném úmrtí Romka Hanzlíka, který je spjat od začátku s projektem Slet Bubeníků jako zaštiťující agentura AMP se rozhodla letos využít léčebné síly bubnů.

Život může být nečekaně ukončen a my věnujeme tento ročník Romkovi Hanzlíkovi. Koncertní program BUBNY LÉČÍ bude vytvářen s ohledem na magickou sílu bubnů, šamanských rituálů, pozitivní a laskavé energie.

Osobně mám zkušenost s Muzikoterapií, kterou čas od času provozuji v různých zdravotních i sociálních zařízeních a chtěl bych tuto, řekněme přidanou hodnotu bubnových partů povýšit na koncertní událost.

Letošní slet Bubeníků nebude tedy spojen prvoplánově se hřmotnými a razantními party, s disonantními zvuky, s propletenými a útočnými polyrytmy, s nacvičenými nástupy či unisono party. Neříkám, že tam některé tyto věty z našeho bubenického slovníku nebudou, ale naší snahou bude Nalezení harmonie a rytmického řádu Všehomíra.

 

Pavel Fajt – Koncertní bubny, Bicí souprava, elektronika, zpěv

Miloš Vacík – Brazilské bubny, percussion, zpěv

Broněk Pavlíček / Ephraim Goldin – Africké bubny, zpěv

Ivana Mer – Zpěv, klávesy

Pavel Koudelka – Bicí souprava

Petr Gablas / Michal Grombiřík – Cimbál, zpěv

 

Každý ze zúčastněných hudebníků je sólistou či vedoucím jednoho, či více hudebních souborů. Je samostatně známou osobností a naprostým garantem kvality. Letos poprvé a výjimečně vyzýváme ctěné publikum: “Přineste si svoje bubínky, bubny, chřestidla zvonce a řehtačky!!” Na závěr si uděláme bubnový mejdan.

BUBNY LÉČÍ - Velká Koncertní Muzikoterapie – termíny:

10. 10. – Smržovka

11. 10. – Chomutov

12. 10. – Vrchlabí

18. 10. – Dobříš

21. 10. – Nový Bor

23. 10. – Praha – Kasárna Karlín

24. 10. - Hodonín

Fotogalerie