Špičkové hotely v Praze představuje Le Hotels Group

Ondřej Petera
13. Leden 2020

Hotelovou síť Le Hotels Group od jejího založení řídí generální ředitel Petr Lžičař, Ph.D. (43). Prioritou pro něj je kolegialita a přátelská atmosféra na pracovišti. Zaměstnancům dává prostor pro seberealizaci a určitý pocit jistoty. „Těší mě, že jsme vytvořili takové pracovní prostředí, abychom tohoto dosáhli. Ze značky Le Hotels se za posledních 9 let stal největší hotelový řetězec v Praze. Z mého pohledu je to velký úspěch, neboť jsme společnost, která je vlastněná soukromou osobou, které s našimi zkušenostmi poskytujeme know-how a doručujeme výsledky. Majitel do nás vkládá důvěru a my můžeme volně pracovat. Management mu tuto důvěru na oplátku vrací ve výsledcích a tím je spokojenost oboustranná,“ vyjadřuje se generální ředitel Petr Lžičař.

Grandior Hotel Prague

Hotel naleznete přímo v srdci Prahy, jen pár minut chůze od nejvýznamnějších památek města. Nadčasové a stylové interiéry hotelu poskytují maximální pohodlí i těm nejnáročnějším cestovatelům a díky poloze v blízkosti autobusového i vlakového nádraží a stanici metra Florenc je hotel ideálním výchozím bodem k objevování pražských architektonických i kulturních klenotů.

Dispozice Grandior Hotel Prague:
393 designových pokojů včetně 18 deluxe pokojů a 20 deluxe apartmá.
9-13 variabilních konferenčních místností vybavených nejmodernější audiovizuální technikou (kapacita horního přízemí je až 515 osob v divadelním uspořádání).
Prostorné konferenční foyer s denním světlem a možností výstavy stánků či automobilů.
2 hotelové restaurace s kapacitou až 370 míst a lobby bar

Grandium Hotel Prague

Designový hotel Grandium Prague je hotel v samém srdci Prahy. V jeho bezprostřední blízkosti se nacházejí významné památky jako Václavské a Staroměstské náměstí, Státní opera, Národní muzeum či Obecní dům. Hotel oslňuje moderním designem a odstíny světle zelené, šedé a hnědé barvy. Ty nabízejí příjemnou a poklidnou atmosféru, která doplní Vaše jedinečné zážitky z Prahy.

Dispozice Grandium Hotel Prague:
365 designových pokojů včetně 44 deluxe pokojů a 24 apartmá.
5–9 nových variabilních konferenčních místností vybavených nejmodernější audiovizuální technikou, z toho dva sály s denním světlem.
Hotelová restaurace s kapacitou 300 míst včetně à la carte restaurace InGarden Noodles Restaurant Café (podáváme nejen těstoviny z celého světa, ale i místní a mezinárodní speciality).

Grand Majestic Hotel Prague

Designový hotel Grand Majestic Plaza, je situován v jedné z nejatraktivnějších lokalit, v srdci historického a obchodního centra Prahy. Hotel Grand Majestic Plaza se nachází jen pár kroků od známého Obecního domu, Prašné brány, náměstí Republiky a atraktivního nákupního centra Palladium. V pěší vzdálenosti od hotelu jsou též hlavní turistické zajímavosti jako Staroměstské náměstí, Karlův most a Židovská čtvrť.

Dispozice Grand Majestic Hotel Prague:
196 prostorných designových pokojů včetně 6 luxusních apartmá.
7 konferenčních místností s moderním vybavením a business křesly.
Hlavní konferenční místnost s kapacitou 120 osob na školní sezení (180 osob divadlo) s denním světlem a vestavěným pódiem.
Hotelová restaurace včetně à la carte restaurace Atrium restaurant s kapacitou 150 míst a lobby bar.

 

Majestic Plaza Hotel Prague

Hotel Majestic Plaza se skládá ze dvou propojených historických budov. Pokoje jsou zařízeny ve stylu biedermeier, který evokuje styl 19. století, a art deco,tj. styl období první republiky. Hotel se nachází pouze pár kroků od Václavského náměstí, v jedné z nejatraktivnějších lokalit historického a obchodního centra Prahy.

Dispozice Majestic Plaza Hotel Prague:
182 superior pokojů ve stylu art deco nebo biedermeier včetně 9 deluxe pokojů a 5 apartmá.
5 konferenčních sálů, včetně 2 prostorných sálů s kapacitou 70 a 44 osob na školní sezení s pohodlnými business křesly a denním světlem.
2 hotelové restaurace s kapacitou 106 osob a menší à la carte restaurace Glera s kapacitou 20 míst a lobby bar.

Élite Hotel Prague

Budova hotelu Élite má dlouhou a bohatou historii datující se od druhé poloviny 14. století. Díky důkladné renovaci této pozoruhodné budovy poskytuje nyní hotel Élite komfortní ubytování s romantickým kouzlem starobylé architektury. Hotel se nachází v klidné lokalitě přímo v srdci Prahy na Novém Městě. Známé turistické atraktivity jako Václavské a Staroměstské náměstí, Karlův most, které jsou jen několik minut chůze od hotelu.

Dispozice Élite Hotel Prague:
79 pokojů včetně 18 deluxe pokojů a 2 luxusních apartmá.
Restaurace Élite Garden s kapacitou 70 míst nabízí pokrmy české a mezinárodní kuchyně.
Letní zahrada nabízí kapacitu 20 míst.