TIFFANY PŘEDSTAVUJE NOVOU KAMPAŇ NA OSLAVU MODERNÍ LÁSKY

20. Květen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17318

Pro všechny zamilované bylo po dobu pandemie téměř nemožné naplánovat svatbu kvůli neustále se měnícím restrikcím, ale toto léto se již vysněné svatby a oslavy své lásky konečně mohou dočkat. Značka Tiffany & Co. proto představuje novou kampaň, která je inspirací pro různé kombinace zásnubních a snubních prstenů. U Tiffanyho mají páry mnoho možností, jak vyjádřit svůj osobitý styl. Zásnubní prsteny jsou k dispozici nejen v platině, ale i v růžovém a žlutém zlatě, a diamanty jsou broušeny do mnoha různých tvarů. Značka Tiffany již několik let poukazuje na to, že koncept lásky a partnerství se v dnešní společnosti mění, a moderní láska může mít mnoho podob.

Přesně taková je i nová kampaň, která zachycuje moderní pojetí lásky, a ukazuje, že každý pár je jiný a že pravá láska existuje v mnoha podobách. V kampani se objevují různé páry zobrazující diverzitu, jejich dotýkající se ruce zachycují jedinečné spojení každé dvojice, spojení dvou lidí, kteří chtějí být spolu a chtějí vyjádřit svou lásku.

Tiffany je místem, kam si lidé chodí vybírat dokonalý symbol své lásky již více než 130 let – byla to právě značka Tiffany, která představila světu zásnubní prsten v podobě, jak jej dnes známe. Legendární prsten se solitérním diamantem Tiffany Setting má nezměněnou podobu již od roku 1886 a je symbolem tradice a klasické krásy. Dokonalý prsten ale může být tradiční i zcela netradiční. Během let se kolekce zásnubních a snubních prstenů rozrostla o nespočet dalších modelů. U Tiffanyho totiž věří, že každý vztah si zaslouží být uznáván a oslavován. Pro ty, kteří nechtějí tradiční zásnubní se solitérním diamantem, má Tiffany například kolekci prstenů Tiffany True nebo novinky z kolekce Tiffany T1 – unisexové modely, které se skvěle hodí i jako snubní prsteny pro muže i ženy.

Žádná pravidla a konvence už neplatí, zásnubní i snubní prsten může být stejně jedinečný jako vy a přesně vystihovat váš styl.

Galerie