Umění žít v nové kapsulové kolekci Montblanc x Maison Kitsuné

Redakce
01. Červenec 2021
Čtenost článku je: 17729 [?]

Montblanc se spojil s úspěšnou pařížskou módní a lifestylovou značkou Maison Kitsuné a společně vytvořili kapsulovou kolekci kožených i nositelných doplňků a psacích potřeb.

Signaturním koženým doplňkům značky Montblanc se ve spolupráci s Maison Kitsuné dostalo originálního zpracování. Tato módní, hudební a lifestylová značka proslula ve světě svým uvolněným stylem a sofistikovaností. Nová kapsulová kolekce Montblanc x Maison Kitsuné propojuje ikonické kožené doplňky Montblanc s neformálním a zvídavým přístupem, který definuje příslovečné Art de Vivre – umění žít – značky Kitsuné. Kolekce je vyrobena z potištěné kůže Saffiano a nese reinterpretaci lišky „Camo Fox“, symbolu Maison Kitsuné. Kolekce zahrnuje řadu kožených doplňků v různých formátech, psací potřeby či opasek, navržené pro odvážné kreativce, kteří se chtějí individuálně vyjádřit originálním způsobem.

„Kitsuné“, japonský název pro lišku, je symbolem všestrannosti. Podle jedné z legend má liška schopnost měnit svůj vzhled, přesně jako stejnojmenná značka. Kitsuné se proslavila přizpůsobováním svého repertoáru podle neustále se vyvíjející inspirace a unikátním propojením módní značky (Maison Kitsuné) s hudebním vydavatelstvím (Kitsuné Musique) a se sítí kaváren, pražíren, barů a restaurací (Café Kitsuné).

„Toto partnerství je tak dynamické a vzrušující proto, že spojuje dva domy s velmi odlišným původem, příběhy a filozofií, avšak s podobným smýšlením. Touto spoluprácí jsme vytvořili nové, osobité a originální Art de Vivre, které spojuje sebevyjádření, kreativitu a hravost Maison Kitsuné s vášní, odhodláním a inspirací, jež definují Montblanc jako značku luxusního byznysového stylu,“ říká Vincent Montalescot, výkonný viceprezident pro marketing společnosti Montblanc.

Stejně jako rozmanité Art de Vivre, které si užívají fanoušci Maison Kitsuné v různých oblastech životního stylu, Montblanc podporuje a inspiruje ty, kteří se snaží zanechat svou stopu a jednoduše nechávají plynout své profesionální aspirace a každodenní život stejným směrem. Inspirovány tímto byznysovým lifestylem se nového designového zpracování Maison Kitsuné dočkaly i další linie produktů Montblanc, včetně koženého zápisníku a chytrých sluchátek MB 01.

Kapsulová kolekce Montblanc x Maison Kitsuné spojuje originální design Montblanc s odvážnou a hravou estetikou Maison Kitsuné. Kolekce zahrnuje:

  • Velké a středně velké kožené doplňky, jako je psaníčko, messenger, tote bag, pouzdro na dokumenty a menší batoh, které se stanou skvělými společníky pro městská dobrodružství a stylové chození do práce.

  • Malé kožené doplňky, například peněženku, pouzdro na vizitky, pouzdro na zip, opasek nebo klíčenku. Lze je párovat s většími doplňky nebo je jednoduše použít jako originální doplněk.

  • Psací potřeby a nositelné doplňky jakými jsou i chytrá sluchátka Montblanc MB 01 k poslechu oblíbené hudby na cestách nebo kožený zápisník zdobený vzorem „Camo Fox“ pro zachycení těch nejkreativnějších myšlenek a nápadů.

Společná vášeň pro kvalitu, originální design a cit pro detail obou značek vedly Montblanc a Maison Kitsuné k propojení svých unikátních řemesel a vytvoření hravé, poutavé kolekce. Při příležitosti uvedení kolekce na trh vytvořil MATVEЇ, DJ, producent a umělec z Kitsuné Musique, exkluzivní soundtrack. K dispozici ke stažení na Spotify nebo jako vinylová deska.

Kolekce Montblanc x Maison Kitsuné je k dispozici od 24. června 2021.

Galerie