Užijte si příjemné posezení pod bioklimatickou pergolou ARTOSI od ISOTRA

19. Červenec 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14570

Součástí luxusních domů dnes nejsou jen bazény, vířivky nebo velká zahrada s urostlými stromy, o které vám pečuje zahradník. Dnes je základem luxusu rozhodně kvalitní a dobře zpracovaná pergola, pod níž můžete trávit v poklidu váš volný čas. Kdo by přeci nechtěl mít přímo u domu nádhernou pergolu, pod níž je možné pohodlně položit několik druhů nábytku a užívat si s přáteli grilování či jen posezení u vína, a to klidně i za deště. Takovou luxusní pergolou je ARTOSI vyráběná firmou ISOTRA.

Společnost ISOTRA vyrábí bioklimatickou pergolu ARTOSI s vysokou přesností, díky čemuž je její montáž velmi snadná a rychlá. Namontovat si ji můžete jak ke stěně domu, tak i volně na zahradu, čímž přesně vyhoví každému požadavku, který si přejete.

Hlavními funkcemi této pergoly se základními rozměry šíře až 4,5 metrů a výsuvu až 7 metrů je fakt, že budete chráněni před nepříznivým počasím a zároveň i před vysokými teplotami, které vás mohou mnohdy během letních dnů trápit. Bát se nemusíte ani přílišného světla, protože si můžete sami regulovat lamely pergoly ARTOSI dle svého přání, a to do úhlu 130°.

Rozhodně si oblíbíte i vlastnost pergoly, díky které máte možnost jejího rozdělení do více sekcí. Ty jsou na sebe nezávislé a můžete je ovládat samostatně, což vám dokáže vytvořit skvělé prostředí pro jakoukoliv akci, od poklidného posezení s rodinou a dětmi až po menší večírek s přáteli. Lamely přináší pro své uživatele taky velmi vysokou nosnost, a to 116 kg/m2 do šířky 4 m a 90 kg/m2 nad šířku 4 m. Pro ještě pohodovější večery je dokonce možné nainstalovat přímo do pergoly LED osvětlení, které nám dostatečně prosvítí vše, co bude potřeba.

Screenová roleta SCREEN ALFA-ZIP

Pokud si přejete zastínit svou pergolu ještě více, než bylo doposud možné, pořiďte si screenovou roletu SCREEN ALFA-ZIP, díky které si zajistíte maximální ochranu nejen před průnikem slunečního záření, ale i tepla, navíc je dokonale optimalizována úroveň přirozeného světla v interiéru. Navíc je vyrobena tak, že je s ní zachován výhled ven, ale stěžuje pohled z exteriéru dovnitř, a tak zachová maximální soukromí.

Galerie

Rozhovory

ISOTRA a.s.