Virty, to je nový rozměr zábavy díky virtuální realitě

19. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 19. 10. 2022

Donedávna virtuální realitu používali hlavně vývojáři, konstruktéři, lékaři, nebo třeba armáda. Jenže doba pokročila a VR je čím dál více využívána i pro zábavu. Technologie se stala dostupnější a začaly vznikat herny. Jedna taková se jmenuje Virty, jejíž jméno vyšlo ze zkratky slov Virtual reality, a najdete ji v Michli. Přiznejte se sami, měli jste už možnost vyzkoušet si hru s virtuální realitou? Jste už zaběhlí hráči a máte alespoň jedny VR brýle doma, nebo byste si to chtěli vyzkoušet úplně poprvé? V každém případě je Virty tou správnou volbou!

Virty je přesně to místo, kam zajdete, když hledáte nový rozměr zábavy. Nějakou videohru hrál už asi každý, ale VR je opravdu úplně nový svět. Doslova se stáváte součástí hry a můžete tak zažít pocity z hraní, které vám doposud byly odepřeny.

A rozhodně nejde jen o bezduché střílení zombíků, pokud vás to už napadlo. VR nabízí širokou škálu her a zážitků. Můžete například vyzkoušet skutečné 3D malování v prostoru, podívat se z vraku potopené lodi na mořský svět, vylézt na Mount Everest nebo třeba letět do vesmíru. Skvělé jsou i únikové hry určené až pro pět kooperujících hráčů. To všechno zažijete ve Virty.

Pokud fandíte novým technologiím a máte rádi akční zábavu, jděte vyzkoušet virtuální realitu. Je to zábava doslova pro celou rodinu. V herně může uspořádat i dětskou narozeninovou párty, rozlučku se svobodou, nebo teambuilding s kolegy. 

Jak říkají ve Virty… realita je virtuální, ale zábava skutečná.

Galerie