Vyberte si luxusní značku Zegna nabízející jak elegantní, tak sportovní oblečení

17. Duben 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14014

Všichni, kteří milují luxusní oděvy, jsou přesvědčeni, že ne každá značka je ledajaká. Je třeba vybírat s pečlivostí, které firmě se odkážeme a do které značky se budeme oblékat, abychom vypadali dokonale a cítili se pohodlně. Jistotu však máme vždy ve společnosti Zegna.

Původně severoitalská firma, která byla založena v roce 1910, a tím pádem funguje již přes sto let, započala výrobu s chtíčem vytvořit nejkrásnější tkaniny na světě. Ermenegildo Zegna, zakladatel této velké značky, snil o tom, že dokáže díky skvělému oblečení zlepšit svět a módu.

Na výrobu svých oděvů získával Ermegildo Zegna ta nejkvalitnější přírodní vlákna přímo ze země původu. Snažil se o úplnou inovaci, a to vyrábět nejkvalitnější a nejpohodlnější oblečení, které se na trhu jen tak najít nedalo.

V roce 1980 otevřela firma svůj úplně první butik v městě lásky v Paříži. Následně se oblíbenost značky rozvíjela natolik, že bylo třeba otevřít další obchody v Londýně či Miláně. Dnes značka obléká lidi po celém světě ve svých více než 500 obchodech. Zajímavostí je, že v roce 1991 otevřela společnost svůj butik dokonce i v Pekingu, čímž se stala úplně první luxusní pánskou značkou oblečení, která otevřela obchod v Čině, i přesto že pocházela ze západu.

Zegna dnes pro pány připravuje spoustu luxusního oblečení, mezi kterým nalezneme trika, mikiny, klobouky, kabáty, bundy a spoustu dalšího. Samozřejmě nezapomíná ani na luxusní obleky, které se hodí ke každé velké příležitosti. Dále se značka specializuje na prodej dokonalé obuvi a samozřejmě různých doplňků, kterými jsou třeba vůně, šály, sluneční brýle atd.

  • Zegna nabízí i svou podznačku Zegna Sport, která se hodí pro volnočasové využívání a je velmi pohodlná.
  • Ermenegildo založil svou první tkalcovnu již ve svých 18 letech, není tak divu, že se značka dokázala dostat na tak vysokou úroveň.
  • Společnost Zegna lpí i na životní podmínky, a proto komunikuje s vládami různých zemí a projednává s nimi využívání přírodních zdrojů a zlepšování podmínek pro život tamních obyvatel.

Galerie