NEWS & ARTICLES

Vychutnejte si jeden z nejdražších doutníků světa - Gurkha Cigars

ARTICLE BY

Gurkhka, nepálští bojovníci, kteří inspirovali britské vojáky v koloniích pro název svých doutníků. Gurkha, symbol nebojácnosti, statečnosti, odvahy i síly. Tu dnes v těchto nejdražších doutnících rozhodně najdete. Před více než sto lety došlo k jejich znovuzrození a dnes jsou Gurkha Cigars díky své specifické chuti a aromatu jednou z nejluxusnějších značek světa.

Doutníky jsou vyráběny z těch nejlepších dlouho zrajících listů v nejlepších plantážích celého světa. Tím dosahují Gurgha doutníky specifické chuti a aromatu. Vyrábí se ve více velikostech, záleží tedy jen na Vás, jakou délku kouření preferujete. Gurkha Cigars vyrábí jak klasické řady, tak limitované edice. Ty jsou skutečně unikátní. Zaujmou už na první pohled. Doutníky o různých průměrech jsou uzavřeny v ručně vyráběných dřevěných kazetách, vyplétaných hedvábím.

Mezi top doutníky patří například Gurkha Triad Platinum, Gurkha Triad Natural nebo Gurkha G5. V České republice je k dostání Gurkha Special Edition Titan. Jedná se o silný doutník, který budete kouřit až 60 minut. Je typický tmavě hnědou barvou a jemným krycím listem. Po zapálení lze očekávat jemně dřevitou a kávovou příchuť, která se pozvolna v průběhu kouření začne měnit na kořeněnou a čokoládovou. Ke konci začíná převládat příchuť kávová a dřevitá. Je vhodný pro zkušené kuřáky, které svou kvalitou vtáhne do světa bojovníků Gurkhas.

Ochutnejte tento Rolls-Royce mezi doutníky i Vy!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Gurkha Cigars
(+1) 305-593-2254
info@gurkhacigars.com
6600 Hiatus Road, Tamarac, FL, USA

Firemní články

Vychutnejte si jeden z nejdražších doutníků světa - Gurkha Cigars

31.3.2017

Gurkhka, nepálští bojovníci, kteří inspirovali britské vojáky v koloniích pro název svých doutníků. Gurkha, symbol nebojácnosti, statečnosti, odvahy i síly. Tu dnes v těchto nejdražších doutnících rozhodně najdete.