Vysavač Rowenta Air Force FLEX se dostane do každého zákoutí

Redakce Luxus.cz
11. Červen 2019
Čtenost článku je: 18011 [?]

Váš domov je plný zákoutí a míst, které jsou přímo noční můrou pro úklid. Možná to znáte. Při každém vysávání přemýšlíte, kolik vysavačů byste si měli ještě pořídit, aby všechna tato místa zvládly vysát rychle a bez námahy. Rowenta myslí na to, jak vám usnadnit život. Přichází s novým bezdrátovým vysavačem s flexibilní násadou Air Force FLEX 560, který se dostane i do těžko přístupných zákoutí.

Díky tomuto vysavači se každodenní úklid stane opravdovou zábavou. S revoluční novinkou značky Rowenta, bezdrátovým vysavačem Air Force FLEX (RH9471), budete mít úklid rychlejší a snazší a budete moci trávit svůj čas více smysluplněji. Jeho ohebnost vás opravdu překvapí! Nezastaví ho náročný terén, díky vyspělé technologii a flexibilitě dosáhnete maximálního pohodlí při úklidu.

Jeho ohebná sací trubice dosáhne až 5 x dále pod nízký nábytek, než jste byli zvyklí. Váš úklid bude výrazněji rychlejší také díky vysokému sacímu výkonu až 100 Airwattů. Neváhejte a přesvědčte se o pozitivech tohoto inovativního vysavače sami!

 

 

Groupe Seb

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže