Vysoká gastronomie v pojetí moderního českého bistra Next Door by Imperial

Redakce
30. Červenec 2021
Čtenost článku je: 17402 [?]

Restaurace, která se představuje pod celým názvem Next Door by Imperial, je dalším dílem slavného českého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který je velmi výraznou osobností jak v médiích, tak i v jeho knihách. Next Door se prezentuje jako moderní restaurace, od níž můžeme očekávat bleskový servis, špičkovou kuchyni a atmosféru pro každého. Já sám jsem dostal chuť na trochu více moderního pojetí, a tak bylo jasné, u jaké restaurace si tentokrát ověřím to, co o sobě sama tvrdí. Mou další zastávkou je právě restaurace Next Door.

Restaurace Next Door by Imperial se nachází v Praze nedaleko Masarykova nádraží, jedná se o moderně pojatou restauraci, která si zakládá na skvělém přístupu ke svým zákazníkům, jak mohu potvrdit i já sám. Moderní interiér mě ihned zaujal, zároveň jsem byl potěšen i tím, že Next Door je další restaurací, která se rozhodla otevřít svou kuchyni, čímž máte možnost sledovat kuchaře, jak připravují váš pokrm přímo pod rukama. A to já osobně doslova miluji. Zároveň si můžete do Next Door zajít i na výborné snídaně, či si vychutnat polední menu, a to za zvýhodněnou cenu.

Jako předkrm jsem si vychutnal pralinku z humra, která mě oslovila ihned, co jsem měl možnost ji vidět na talíři. Je totiž podávána se salátem ze zelených jablek, a společně vytváří úžasný vzhled, který ještě umocňuje výtečná chuť. Opět jsem ve svém menu nemohl vynechat pořádný kus hovězího masa, a proto jsem ochutnal grilovanou hovězí loupanou plec, která je servírována s pečeným rajčetem, bramborami Pont Neuf a rozmarýnovou omáčkou. A vězte, takto výtečný kus hovězího masa jsem si nedal opravdu dlouho.

Tentokrát jsem se rozhodl, že si trochu zpříjemním své jídlo i něčím sladším, a tak jsem ochutnal hned dva dezerty, konkrétně čokoládový kokos s náplní Piña Colada a Pavlova s citrónovým krémem a višněmi. Oba dva dezerty mi opravdu zpříjemnily celý večer ještě mnohem více. Občas není od věci dát si i něco sladkého.

Next Door by Imperial je rozhodně další restaurace, která se připisuje na můj seznam doporučených podniků. Jen dejte na mou radu, nezapomeňte na dezert.

Next Door by Imperial

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže