“W” Restaurant & Whiskey Bar: Skvělé jídlo a prémiové whisky v elegantním prostředí

09. Srpen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16882

Jsem rád, že jsem mohl navštívit “W” Restaurant & Whiskey Bar v Praze. Restaurace má moderní a elegantní vzhled, s příjemným a přátelským personálem. Interiér je vkusně zařízený, s pohodlnými sedačkami a stoly rozmístěnými tak, aby hosté měli dostatek soukromí. Obsluha byla velmi pozorná a ochotná, vždy připravena poradit s výběrem jídla a nápojů. Atmosféra byla příjemná a uvolněná, což mi umožnilo plně si užít své jídlo a společnost.

Jako předkrm jsem si vybral Duo tataráčků na francouzský a český způsob, který byl skvělý. Hovězí svíčková byla krásně měkká a lanýžová pasta dodala jídlu zajímavou a příjemnou chuť. Na sucho opečený farmářský chléb s čerstvě mletým pepřem a jemně gratinovaným žloutkem byl skvělým doplňkem.

Jsem milovníkem burgerů a hlavní chod, “W” Burger, byl pro mě skvělou volbou. Hovězí argentinská svíčková byla perfektně upečená, karamelizovaná cibulka dodala sladkost a čedar s mesclun salátem dodal jídlo krásnou texturu. Hranolky byly křupavé a aioli pasta byla skvělým doplňkem.

Dezert, The Smoked, byl dokonalým zakončením celé večeře. Čokoládová pěna s kakaovou drobenkou, mangovým želé, zlatými brownies a pipetkou whisky byla skvělou kombinací chutí a textur.

Restaurace nabízí širokou škálu whisky z různých zemí a regionů, takže si každý může vybrat podle svého vkusu. Whisky jsou pečlivě vybírány a nabízejí hostům možnost ochutnat něco nového a zajímavého. Doporučuji se zeptat obsluhy na doporučení, aby si hosté mohli plně užít svůj večer s výběrem z prémiových whiskey.

Celkově jsem byl velmi spokojen s večeří v “W” Restaurant & Whiskey Bar. Jídlo bylo vynikající, obsluha přátelská a atmosféra příjemná. Určitě se sem rád vrátím. Doporučuji tuto restauraci pro ty, kteří milují skvělé jídlo a whisky.

Galerie