Z lásky k přírodě a vůním: seznamte se s Wonderful, jedinečnou parfumerií budoucnosti

Ondřej Petera
29. Listopad 2019

Z lásky k přírodnímu a čistému složení a výjimečným vůním se zrodilo něco úžasného. Místo, které si dokáže hýčkat každou zákaznici nebo zákazníka. Parfumerie, která u nás nemá obdoby. To místo je Wonderful, a jak už název napovídá, přesně takový svět se Vám odhalí již od první návštěvy prodejny nebo eshopu.

Není parfumerie jako parfumerie. Tak dlouho jste mohli toužit po skutečně neotřelých vůních nebo opravdu funkční kosmetice, aniž byste nalezli místo, kde ji pořídit, kde si nechat poradit, kde si přivonět a kde se nechat příjemně rozmazlovat. Přesně takový koncept však přináší Wonderful, svět plný skutečné přírodní a čisté kosmetiky, která si však zachovává noblesu. Luxusní a přírodní? Ano, jde to k sobě. Důkazem jsou účinky, o kterých se můžete přesvědčit i vy. Šetrná k planetě i ke kůži, taková je kosmetika, jež pečlivě vybírá a testuje tým Wonderful.

Co je klíčem vize Wonderful? Přece velký důraz, který je kladen na každou značku, jež tu můžete objevit. Všechny, často rodinné a malé značky, jsou totiž pečlivě vybírány, testovány a teprve následně zařazeny do prodeje. A to platí nejen pro pečující přírodní kosmetiku. Nechybí ani dekorativní kosmetika nebo již zmíněné vůně niche – parfémy, které se rozhodně neztratí v davu.

Trápí vás nedokonalosti pleti v dospělém věku? Díky aktivním látkám ve složení Vám může pomoci prémiová značka přírodní francouzské kosmetiky C.Lavie. Ingredience v bio kvalitě, jako jsou květinový hydrolát z damašské růže, opunciový nebo cacay olej a další, zaručují dokonalé proměny pokožky, a to ať už Vás trápí akné, dermatitidy, zčervenání nebo ekzém. Ano, existuje micelární voda, kterou nemusíte smývat, oční gel, který vyzmizíkuje vrásky i známky únavy, nebo sérum, jež není ani tak sérem jako spíše Elixírem života – aby se jeho nositelka probudila do mladistvé krásy.

A tak je to ve Wonderful se všemi přípravky? Řekněte, co Vás trápí, a profesionálně vyškolený personál Vám pomůže najít řešení. Takové, které neslibuje, ale umí.

Dáváte přednost vůním nebo jste jen tu pravou ještě nenašli? Parfémy Fiilit si Vás možná najdou samy. Jsou to vůně, které jsou spjaté s místy po celém světě. Vůně, které vytvářejí cestovatelské vzpomínky. Přestože se však jedná o úžasné parfémy, škodlivé látky v nich nenajdete, jejich složení je čisté a jejich výroba je ekologická. Navíc jsou vhodné také pro vegany, což je v dnešní době dalším plusovým bodem.

Novinkou ve světě Wonderful jsou rovněž nikové vůně od vycházející švédské hvězdy mezi parfuméry Lindy Landenberg. Linda, která je úzce spjatá se světem vůní a která studovala přímo v Grasse, částečně při nemoci přišla o čich. Přesto svou vášeň pro svět parfémů nevzdala, a tak se zrodily jedinečné a osobité vůně, na něž si však raději dejte pozor, jelikož se do nich můžete zamilovat na první přivonění.

Chcete-li si udělat radost nebo nahlédnout do výjimečného světa, kde složení je čisté, kde o složení nikdo nelže a kde vůně a kosmetický požitek obklopí všechny Vaše smysly, zastavte se do krásné prvorepublikové prodejny Wonderful. Nejen produkty, ale i ta atmosféra... ach. Přesvědčte se sami na adrese Na Slupi 17 v Praze 2. Tým Wonderful už se na Vás těší.