Zlatnice.cz: Poznejte špičku v oblasti šperkařství

07. Březen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19695

Šperky už dlouhou dobu zdobí naši osobnost a umocňují krásu. Je však důležité vybrat si takové, které přesně vystihnou naši osobnost a budou se k nám hodit. Není jednoduché si zakoupit jen tak náhodné klenoty v kdejakém obchodě, ideální je se obrátit na opravdového profesionála, který vám připraví šperk přesně na míru dle vašich požadavků a potřeb, anebo prodává jen takové, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů. My jsme na vaše potřeby mysleli, a tak pro vás společně s firmou MB art Martina Matička Benediktová přinášíme dnešní článek.

Společnost paní Martiny Matičky Benediktové byla založena v roce 1994, a nyní je to již 28 let, co se drží jako opravdová špička v oboru klenotnictví a šperkařství na našem trhu. V nabídce u nich naleznete hned několik služeb, a to od výroby šperků až po jejich restaurování.

Výhodou firmy MB art Martiny Matičky Benediktové je fakt, že vám její majitelka zvládne připravit šperky přesně na míru dle vašich požadavků, anebo si u ní můžete vybrat šperky vždy z nové kolekce, jež vychází před Vánoci, a to v té nejvyšší kvalitě. Její šperky jsou vyráběny ze zlata a stříbra s pravými kameny, polodrahokamy a přírodními perlami, mezi nimiž vás dozajista okouzlí jak ty sladkovodní, tak mořské, a to všechny v různých tvarech – výjimkou nejsou ani barokní.

Kolekce vždy vychází v exkluzivních stylech, které jinde nenajdete. Snoubí se v nich nejen luxusní tahitské perly a raritní barokní perly se zlatem, stříbrem i kůží. Pokud se domníváte, že jsou šperky vhodné jen pro ženy, musíme vás vyvézt z omylu, neboť u Martiny Matičky Benediktové si na své přijdou zaručeně i muži, jimž šperky dokonale dokreslí jejich osobnost.

Kromě výroby šperků se ale firma specializuje ještě na jednu další, a to velmi důležitou oblast – a to na jejich opravy. Paní Martina Matička Benediktová zvládne renovovat i ty velmi starožitné, jimž opět dodá krásu, díky které je budete opět milovat.

Galerie