Značka Christian Louboutin přináší dokonale padnoucí obuv

13. Květen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14890

Mnohdy se nám stává, že i po dlouhém hledání ne a ne nalézt přesně padnoucí obuv, která by nám ještě do toho takzvaně „padla do oka“. Pokud milujeme luxus, je pro nás v tomto směru jasnou volbou světová značka Christian Louboutin, která přináší dokonalé boty pro každou příležitost.

Pařížská značka Christian Louboutin, kterou založil stejnojmenný pán v roce 1992, je dnes rozhodně zapsána v mysli všech, kteří milují styl a dokonalost. Christian Louboutin si zakládá především na velmi vysokých podpatcích, protože se domnívá, že právě ty dělají ženu krásnou. Avšak jsou mnohdy až tak vysoké, že se na nich spousta žen bojí i vůbec chodit, proto značka nezahálela a dnes vyrábí i spoustu jiné obuvi, mezi kterou patří sandály, tenisky atd., a to ne jenom pro dámy, ale i pro muže.

Obuv značky Christian Louboutin by se dala přesně vystihnout slovem „bohatství“, poněvadž každý kousek je detailně a především jedinečně zdobený všemi různými prvky, mezi nimiž nalezneme klidně i zlato. Nechybí ani mnoho tvarů či dokonalé barvy. Zaručeně si vždy najdete takovou obuv, která vám padne jako ulitá. Je jasné, že značka nezahálí ani v dalších módních doplňcích, jako jsou luxusní kabelky, peněženky, pásky, náramky, batohy apod.

Výjimkou pro značku rozhodně nejsou ani produkty, které napřímo umocní naši atraktivitu – jmenovitě dokonalé parfémy, rtěnky či stíny na oči, které si zamiluje každá žena i její partner.

Značku Christian Louboutin má dnes v lásce velká řada slavných osobností, mezi nimiž bychom mohli hledat třeba Angelinu Jolie nebo Jennifer Lopez.

Obchod firmy Christian Louboutin naleznete v ulici Široká na Praze 1. Zde si můžete vybrat přesně to, co milujete!

  • Christian Louboutin nebyl příliš hodným dítětem, několikrát dokonce utekl z domova či svévolně opustil školu.
  • Christian Louboutin začal vést soudní spor o červenou podrážku na botě, neboť tvrdil, že je to velmi typickým rysem právě pro jeho značku. Tento soudní spor nakonec vyhrál a jen firma Christian Louboutin může vytvářet takto charakteristické boty.
  • Výška podpatků bot značky odráží chtíč porušovat pravidla, kterým Christian Louboutin trpěl.

Galerie