4* business Hotel Tatra, ideální místo pro vaše podnikání v srdci Bratislavy

30. Červenec 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15020

Jezdíte často do krásné Bratislavy a stále jste nenašli hotel, s jehož službami byste byli spokojeni? Zavítejte do čtyřhvězdičkového business Hotelu Tatra, který se nachází v samém centru tohoto hlavního města. Hosty, kteří se do něho rádi vrací, vítá už skoro 90 let.

Vybrat si můžete z 200 moderně zařízených pokojů a apartmánů. Všechny jsou velmi elegantní a komfortní. Na dobrou kávu či dezert můžete zajít do tradiční kavárny ve stylu art deco, na něco dobrého k jídlu do hotelové restaurace s názvem Stará Bratislava, která pojme až 300 lidí. U sklenky vína či u zlatavého moku si tu můžete pochutnat na specialitách šefkuchaře Damiána Repu.

Hotel je jako stvořen pro businness, školení a nejrůznější firemní akce. Disponuje totiž 5 kongresovými sály se špičkovým technických vybavením a kapacitou asi 700 lidí. Nejluxusnější sál s příznačným názvem LUX je vybaven tlumočnickými kabinkami, odděleným vstupním foyer a jedinečným kaskádovým sezením.

Prostory hotelu jsou vedle mezinárodních konferencí a firemních eventů ideální také pro svatby a nejrůznější oslavy. Aby se v něm jeho hosté cítili dostatečně komfortně, je v business Hotelu Tatra bezplatná wifi a kryté parkoviště s kapacitou 90 míst.

Náročný den můžete zakončit návštěvou hotelového SPA. Přijďte uzavřít úspěšný obchod do business Hotelu Tatra!

Galerie

Rozhovory

Hotel Tatra