Americký sen pro moderní rodiče: Jedinečná kolekce vrací na scénu ikonický design zlatých padesátek

11. Červen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 11. 07. 2024

Zavřete oči a pojďte se s námi zasnít! Jsou padesátá léta a vy si svištíte s rodinkou po silnici lemující kalifornské pobřeží. Chromové detaily vašeho tyrkysového cadillacu se blyští ve slunci, z rádia řinčí rock’n’roll, v kufru piknikový koš... Právě takový pocit vyzařuje z unikátní kolekce slavného amerického návrháře a předního výrobce kočárků, která měla svou premiéru minulý týden v Los Angeles.

Módní kolekce kočárků, autosedaček a doplňků s názvem Car Collection je výsledkem nejnovější spolupráce firmy CYBEX s rebelem světové módy Jeremym Scottem. Inspirace klasickou americkou pop kulturou, jako byly vyjížďky do typických „dinerů“ s nablýskanými jukeboxy, dekorem plným kontrastů a servírkami na kolečkových bruslích, je znát v každičkém detailu – od pastelové barvy a stříbrných akcentů až po ikonická křidélka padesátkových cadillaců.

Car Collection je zkrátka dokonalé retro snoubící americkou nostalgii s nejnovějšími trendy v oblasti dětského zboží.

„Pro CYBEX se pokaždé snažím vymyslet něco rozverného,“ uvedl návrhář Jeremy Scott, který od svého prvního setkání se zakladatelem značky Martinem Pošem již mnohokrát proměnil kočárky CYBEX v umělecká díla. Pod jeho rukama vznikl například uličnický design s létajícím jídlem nebo elegantní zlatá křídla a barokní andělíčci na vlně hip hopu. „Baví mě práce s různými prvky a nápady, které do sebe naprosto nečekaně zapadají a společně vytváří dynamický obraz, z něhož se zrodí módní produkt,“ prohlásil Scott.

Z výsledku spolupráce je nadšený také český rodák Martin Poš, který značku CYBEX před bezmála dvaceti lety založil. „S Jeremym nám jde oběma o dokonalost a lásku v každém detailu. Tato kolekce má bavit, nadchnout, okouzlit a také provázet všemi momenty, které si s sebou ponesete celý život.“

Kolekce zahrnující vlajkové kočárky značky CYBEX Priam a Mios, cestovní golfky Coya, cenami ověnčené novorozenecké vajíčko Cloud T, zimní fusak a módní tašku, byla představena ve stylovém dineru Mel’s Drive-In na slavné třídě Sunset Boulevard v obklopení celebrit a hvězd losangeleské módní scény. Nyní má namířeno i do českých obchodů.

Pro více informací navštivte www.cybex-online.com.

Galerie