Apart-hotel Ferdinandhof v Karlových Varech je pro všechny, kteří nechtějí slevovat ze svých nároků

Redakce Luxus.cz
28. Červen 2019

I v dalším článku vás seznámíme s jedním z nejkrásnějších hotelů v našem nádherném lázeňském městě – Karlových Varech. Je jím hotel Ferdinandhof, secesní perla tohoto vyhledávaného lázeňského města.

Karlovy Vary zažily největší rozkvět na přelomu 19. a 20. století. Právě v té době prošly největším rozkvětem. Vznikla tehdy současná podoba města a mnoho budov, jejichž krásu můžeme obdivovat dodnes. Jednou z nich byl právě Apart-hotel Ferdinandhof, který byl po nákladné rekonstrukci otevřen letošní jaro. Nutno říci, že se povedla na výbornou. V hotelu se dokonale snoubí rysy secese i moderního stylu art deco tak, že se v něm jeho hosté cítí jako doma, možná i lépe. 

Rekonstrukci hotelu navrhl zkušený designér. Neméně zkušení řemeslníci pak ručně pracovali na podlahách, vchodových dveřích, sádrových reliéfech i keramických nástěnných deskách. Všechny tyto interiérové detaily získaly nový vzhled, který však výborně zapadá do oduševnělé a historické budovy. Nyní hotel okouzluje samými luxusními přírodními materiály, křišťály Swarovski, ale také vskutku uměleckými kusy, jakými jsou lustry ze skla Murano od italských designérů. Ve stejném duchu jsou zařízeny i hotelové pokoje, které párům, rodinám s dětmi, ale i jednotlivcům nabízí dokonalé zázemí.

Majitelé hotelu Ferdinandhof chtěli svým hostům dát to, co jim samým při cestování chybělo – pohodlné ubytování, kde se budou cítit jako doma. Proto má každý z apartmánů vlastní kuchyňský koutek, v němž si můžete udělat svoji oblíbenou kávu nebo něco dobrého k jídlu, zrovna když se vám nebude chtít do společnosti. Hostům k ruce je v každou denní dobu hotelová recepce.

A co vás čeká, pokud se v této oáze klidu ubytujete? Po skvělém spánku na speciální ortopedické matraci a v kvalitním povlečení se naladíte na nový den báječnou snídaní. V hotelové restauraci vám rádi připraví jakýkoliv pokrm podle vašeho přání, určitě se nenechte ochudit o nabídku À la carte, kterou tvoří pokrmy z lokálních a sezónních surovin v moderním hávu. Pak už můžete zajít poznávat lákadla Karlových Varů. Umístění hotelu je přímo ideální! K Vřídlu a dalším termálním pramenům to je jen 300 metrů daleko.

Po celodenním objevování historického centra a léčivých pramenů se nechte hýčkat v hotelových lázních, které nabízejí finskou saunu, hammam, misku s ledem a jacuzzi, a dokonce i thajskou masáž. Zažijte novou úroveň pohodlného ubytování i Vy!